Tomas Pekhart - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pekhart na liście rezerwowej reprezentacji Czech

źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Tomáš Pekhart znalazł się na liście rezerwowej reprezentacji Czech na wrześniowe mecze eliminacji mistrzostw świata z Białorusią i Belgią, a także towarzyskie spotkanie z Ukrainą.

Mecz z Białorusią odbędzie się 2 września w Ostrawie, z Belgią 5 września w Brukseli, a z Ukrainą 8 września w Pilznie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
c u L t - 24.08.2021 / 23:21, *..

JEŚLI JEST REZERWOWYM TO I W LEGII POWINIEN GRZAĆ ŁAWE,BO COŚ ZNOWU SIE ZROBIŁ DREWNIANY, CHŁOP MA SUPER WARUNKI A NIE PRACUJE NAD SZYBKOŚCIĄ I ZWROTNOŚCIĄ TO ZA KARE GRZEJE ŁAWE...

odpowiedz
Darek - 24.08.2021 / 17:51, *.t-ipconnect.de

Czy w klubie w ogóle ktos coś robi by przedłużyć kontrakt z Pekhartem?Czy lepiej jak za chwile odejdzie za darmo?

odpowiedz
MS - 24.08.2021 / 14:51, *.tpnet.pl

Skoro na liscie rezerwowej to nie ma czego jechac lepiej w LEGII przygotowywac do meczy w lidze i LE lub LKE ale oby nie dostali za duzo wolnego bo zabraknie czasu !!

odpowiedz
Arek - 24.08.2021 / 14:46, *.tpnet.pl

Kurde, już myślałem, że:

- Pekhart odchodzi za 0,5 mln. Najwidoczniej, jeszcze nie teraz. Taką miałem wizję.

odpowiedz
Mahir - 24.08.2021 / 17:51, *.245.13

@Arek: Kto zapłaci taką kasę za takie drewno?

odpowiedz
Riham - 25.08.2021 / 13:01, *.orange.pl

@Mahir: Z tego co słychać to minimalnie chcą za niego 1,5 mln eur :D

odpowiedz