REKLAMA

Liga Europy

SSC Napoli, Leicester City, Spartak Moskwa, Legia Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

O godzinie 12 w Stambule odbyło się losowanie fazy grupowej Ligi Europy. Legia Warszawa znalazła się w grupie C, a jej rywalami będą: SSC Napoli, Leicester City i Spartak Moskwa.

Mecze rozegrane zostaną w dniach: 16, 30 września, 21 października, 4, 25 listopada i 9 grudnia. Szczegółowy terminarz zostanie opublikowany wkrótce. Zwycięzcy grup awansują do 1/8 finału, wicemistrzowie grup do 1/16 finału, a drużyny z trzecich miejsc w grupach do 1/16 finału Ligi Konferencji Europy.

SSC Napoli nie brało udziału w eliminacjach pucharowych. Piąta drużyna Serie A sezonu 2020/21 automatycznie była przyporządkowana do gry w fazie grupowej Ligi Europy.

Leicester City w sezonie 2020/21 zajął piąte miejsce w angielskiej Premier League i nie musiał brać udziału w eliminacjach pucharowych - podobnie jak Napoli automatycznie trafił do fazy gupowej Ligi Europy.

Spartak Moskwa w ubiegłych został wicemistrzem Rosji i brał udział w 3. rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów w ścieżce ligowej. Rosjanie przegrali dwumecz z SL Benfica 0-2 i 0-2 i automatycznie trafili do fazy grupowej Ligi Europy.

WYNIKI SONDYKtóre miejsce w grupie C Ligi Europy zajmie Legia?
SUMA GŁOSÓW: 52838
START: 27.08.2021 / KONIEC: 09.12.2021



Grupa A
Olympique Lyon
Rangers FC
Sparta Praga
Brøndbyernes IF

Grupa B
AS Monaco
PSV Eindhoven
Real Sociedad
Sturm Graz

Grupa C
SSC Napoli
Leicester City FC
Spartak Moskwa
Legia Warszawa

Grupa D
Olympiakos Pireus
Eintracht Frankfurt
Fenerbahçe SK
Royal Antwerp

Grupa E
SS Lazio
Łokomotiw Moskwa
Olympique Marsylia
Galatasaray SK

Grupa F
SC Braga
FK Crvena zvezda
Łudogorec Razgrad
FC Midtjylland

Grupa G
Bayer 04 Leverkusen
Celtic FC
Real Betis
Ferencvárosi TC

Grupa H
Dinamo Zagrzeb
KRC Genk
West Ham United FC
Rapid Wiedeń

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (240)

+dodaj komentarz
Ania - 20.09.2021 / 14:17, *.wroc.pl

Czy mogę kupić bilet na mecz Legia warszawa - napoli? Chciałabym kupić dla mojego chłopaka ale nie wiem jak. na 4 listopada

odpowiedz
zosi3k - 28.08.2021 / 23:27, *.236.223

25 .11. Leicester City - Legia Warszawa . Panowie jak teraz można kupić bilet na ten mecz ?Tak jak zawsze są zapisy czy jak to teraz jest ? Ostatni raz bylem na meczu z Celtikiem w Warszawie..później wyjechałem z granice. Nie bardzo się orientuje. Szkoda,że nie trafiliśmy na West Ham. Mecz moich marzeń.

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 28.08.2021 / 23:01, *.vectranet.pl

hmm ogolnie cenne miejsca to 1 lub 3 bo 1 miejsce to awans do 1-8 a 3 to baraz o 1-8 lke drugie miejsce walczy w barazu o 1-8 LE czyli grozniejszy przeciwnik z LM

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 28.08.2021 / 23:06, *.vectranet.pl

@kami(L)PRAGA: 3 druzyna LM bedzie przeciwnikiem 2 miejsca w LE a 3 miejsce w LE bedzie przeciwnikiem 2 miejsca w LKE nic tylko wygrac grupe i miec wolne na przelozone spotkanie z termalica dobry sparing przed dalsza gra :D

odpowiedz
bomba_wwa - 28.08.2021 / 17:57, *.172.161

mordeczki jak to jest teraz z tymi wyjazdami ? oficjalnie jest opcja czy trzeba ogarniać na własną rękę ?

ps. wuuuuuj z wynikami

odpowiedz
Markus Merk - 28.08.2021 / 13:41, *.rima-tde.net

Zdobędziemy 5 pkt. i zajmiemy 3 miejsce.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 28.08.2021 / 10:46, *.play-internet.pl

3 pkt,to maks,co możemy ugrać w L.E.Zwyczajnie mamy słabych piłkarzy,no,może poza Luquinhasem,czasami Emrelim i mającym zadatki na dobrego piłkarza Nawrockim,oraz Król Artur w bramce.Reszta słabo,albo wręcz katastrofalnie.I ja wiem,że "zwycięzców się nie sądzi",albo "nieważny styl,tylko wyniki",ale na litość Boską-przepaść jest i to duża.Jedna rzecz na plus jest taka,że każdy mecz z "europejczykami" czegoś jednak uczy,a piłkarze pomału,bo pomału,ale nabierają doświadczenia.W takiej sytuacji uważam,że jest to najlepszy moment,żeby "małolatów"ogrywać,bo nie oszukujmy się,w meczach z Termalicą,czy Radomiakiem niczego się nie nauczą,chyba że tylko tego,że można źle piłkę przyjąć bez konsekwencji,kryć na radar,czy przy byle kontakcie padać jak ścięty na ziemię,domagając się rzutu wolnego/karnego.I nie piszcie mi,że "won trollu na K6",albo"nie jesteś Legionistą,bo nie wierzysz",bo akurat wierzyć w wygraną najpierw powinni wierzyć (a czasami chcieć wygrać) sami piłkarze,bo kibice mają gówno do powiedzenia,gdy np Jędza z Wieteską "prezentują radosny futbol i Stali Mielec dają w prezencie 3 brameczki"Cóż,FORTUNA sprzyja lepszym-))).Poza tym,jeżeli chodzi o doping,to tak naprawdę "na trybunach jest fantastyczna atmosfera"ale chyba nie do końca o to chodzi.Trybuny powinny "wbijać w murawę rywali,niszczyć przeciwnika"a nie tylko "tańczymy labada",czy megafqrviające" Nie poddawaj się".Takie pieśni to przed,lub po meczu powinno się śpiewać,a w trakcie spotkania....OGNIEM PIEKIELNYYYYYM"Zresztą,kto latał w latach '80-tych i '90-tych doskonale wie o czym piszę.Mecze z Lechem,czy Widzewem nie były "świętem na trybunach" ,były "wojną" ,często dosłownie zresztą.Testosteron wylewał się strumieniami z trybun na boisko,co często przekładało się na zaangażowanie piłkarzy.Pomijam zresztą fakt,że ówcześni piłkarze doskonale wiedzieli,co znaczy"święta wojna".Dla obecnej armii zaciężnej każdy mecz "ma taką samą-lekką zreszta,wagę.Cóż,trudno jest przestawić się "na nowe" ,tym co pamiętają "stare czasy".

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 28.08.2021 / 22:49, *.vectranet.pl

@FOREVER LEGIA: rozje... ta grupe smiechem i 1 miejsce nasze Czesio da rade po nas nikt sie niczego nie spodziewa wszyscy maja nas za leszczy do przejscia nikt nie bedzie patrzyl jak nas ograc taktycznie BO my nic nie gramy beda grali swoje a czesio ich taktycznie rozpracuje :)

odpowiedz
Karol Gruta - 28.08.2021 / 10:38, *.tpnet.pl

Ktoś kiedyś napisał dlaczego w grupie mamy biedote .Odp. bo z niej jest szansa wyjsc.Teraz jest grupa zajefajna .Nikt nie zapłacze jak sie nie wyjdzie.P.S. i tak wieze ze wyjda

odpowiedz
urs - 28.08.2021 / 10:11, *.chello.pl

Damy Radę Tylko Legia tylko Legia ⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽

odpowiedz
Micro - 28.08.2021 / 10:06, *.2.119

Wiadomo było, że w lidze Europy nie będzie słabszych drużyn, ledwo się załapaliśmy. Więc nie ma co być zaskoczonym. Teraz każdy wynik lepszy niż porażka będzie sukcesem ;) ale tylko kretyn po porażce będzie wieszał psy i w sumie to jest piękne i wygodne.

odpowiedz
(L)eo - 28.08.2021 / 09:21, *.t-mobile.pl

I tak mecze przy pustych trybunach,więc nie wiem czym tu się jarać.

odpowiedz
Legionista - 28.08.2021 / 02:24, *.2.117

Patrząc na rywali to jedna z najmocniejszych grup!

odpowiedz
PLBBOY - 28.08.2021 / 02:10, *.197.132

Na wszystkie strony Legii wbijają teraz kibice innych klubów i leczą swoje kompleksy tym, że Legia dostanie w tej grupie tęgie lanie. Ja wierzę, że nie będzie aż tak źle. A nawet jeśli, to będziemy mieli całą wiosnę by odrobić ewentualne straty i znowu zostać Mistrzem Polski. Kurtyna.

odpowiedz
c u L t - 28.08.2021 / 01:24, *..

NAPOLIMERDA !

odpowiedz
:) - 28.08.2021 / 07:35, *.chello.pl

@c u L t: e tu sei brutto

odpowiedz
c u L t - 28.08.2021 / 20:18, *.252.34

@:) : I WSZYYSCYY !RAAZEEM! AAA NAAAPOOLIII!MEEERDAAAA!

odpowiedz
ludek - 27.08.2021 / 23:31, *.47.73

W końcu po tylu latach zagramy z normalnymi zespołami na dobrym średnim poziomie,już nie mogę się doczekać jak Legia wypadnie na tle takich drużyn.Martwi tylko to że nie mamy kadry na to by grać i w lidze i w pucharach i żeby się nie skończyło jak z amicą w poprzednim sezonie.

odpowiedz
Dedi - 27.08.2021 / 22:41, *.plus.pl

Leicester jal jest w formie to gra zajebistą piłkę w zeszłym sezonie mogli wygrać 5-2 z City oraz 8-0 z Southampton ciężko będzie choćby o remis, Ze Spartakiem trzeba walczyć o 3 miejsce i Ligę Konferencji na wiosnę choć łatwo też nie będzie , nazwiska niby same nie grają ale mają Holendra Promesa czy Victora Mosesa a to nie wszystko więc trzeba będzie mocno walczyć
Napoli jak się przykładają to potrafią ostro
grać 4 mistrzów świata w składzie mówi samo za siebie, jak piszę trzeba walczyć ostro ze Spartakiem.

odpowiedz
:) - 27.08.2021 / 22:58, *.chello.pl

@Dedi: dobra, idz spać i ochłoń

odpowiedz
Dedi - 27.08.2021 / 23:30, *.plus.pl

@:) :
Co według ciebie jest złego w tym wpisie?
Taka jest prawda. Lepiej ty ochłoń prawdziwy kibic L wie że to są kluby z ktrymiu urwać trzy punkty będzie ciężko a Spartak do pokonania ale też to będą ciężkie mecze.

odpowiedz
Dedi - 27.08.2021 / 23:51, *.plus.pl

@:) :
Mnie starego kibica Legii nic już w piłce nie zaskoczy ja znam zamiary ponad siły i niczego nie oczekuje. Widziałem na żywo
Mięciela/ Giuliano Marinho i Svitlice.

odpowiedz
Eduardo - 27.08.2021 / 23:54, *.centertel.pl

@Dedi: olej tego gamonia.

odpowiedz
Kamień - 28.08.2021 / 07:20, *.chello.pl

@Dedi: to taki stary nie jesteś :) przecież to już były lata 90...

odpowiedz
:) - 28.08.2021 / 07:40, *.chello.pl

@Dedi: nic no, późno było już

odpowiedz
Agata 89 - 27.08.2021 / 21:57, *.226.53

Slavia to jest niepowtarzalna podobno bramki strzegł wczoraj kolarz - pewnie bramkarza nie mają

odpowiedz
Denis - 28.08.2021 / 15:24, *.tpnet.pl

@Agata 89: Hehe , dojechał na mecz w ostatniej chwili , na rowerze . Ma kondychę .

odpowiedz
FC - 27.08.2021 / 21:47, *.chello.pl

Łokomotiw Moskwa????????????????

odpowiedz
:) - 27.08.2021 / 22:53, *.chello.pl

@FC: Nu. Kak u was v Polszy kolejarz, kak v Russiji Lokomotiv

odpowiedz
Kot - 27.08.2021 / 21:34, *.btcentralplus.com

W UK jest chyba kwarantanna po przyjeździe także tego.

odpowiedz
:) - 27.08.2021 / 22:51, *.chello.pl

@Kot: i cło teraz jest

odpowiedz
Sebo(L) - 27.08.2021 / 21:12, *.master.pl

Doprawdy niecodzienna sytuacja się zdarzyła po losowaniu grup LE. Oto kibice Legii podzielili się na dwa obozy: tych którzy wierzą w arcy dobre wyniki (i to są ci prawdziwi kibice) i awans Legii do dalszych gier oraz tych,którzy nie bardzo mają przekonanie do tego,że Legia może coś zdziałać w meczach przeciwko uznanym rywalom! I to według tych pierwszych nie są kibice Legii!! Szok! Ludzie opanujcie się trochę,ostudźcie emocje.My wszyscy mamy nadzieję na dobre wyniki,każdy po cichu wierzy w to,że Legia może wyjść z grupy ale trzeba twardo stąpać po ziemi.Nie oszukujmy się,że na teraz Legia nagle jest silniejsza od 5 zespołu najlepszej ligi świata,że mamy potencjał taki jak czołowa drużyna Serie A .Nie tak nie jest.I chyba długo nie będzie.Ale wierzyć trzeba.Pamiętam mecze z lat 80-tych kiedy Legia spotykała się z Interem Mediolan i grała jak równy z równym,pamiętam drogę do półfinału z PZP kiedy ograliśmy gwiazdorską Sampdorię Genua,która 3 miesiące później zdobyła mistrzostwo Włoch a my ledwo uszliśmy degradacji do ówczesnej 2 ligi. Czasy jednak się zmieniły diametralnie.szyscy sobie życzymy aby ta dzisiejsza Legia nawiązała do tamtych czasów ale czy to jest możliwe? Optymistycznym w tym wszystkim jest to,że Legia w drodze do LE przegrała dość pechowo jedno tylko spotkanie,które w zasadzie było do wygrania.Nie gnojmy się za to,że ktoś wierzy a ktoś patrzy na chłodno i kalkuluje czy mamy szansę.Wszyscy jesteśmy kibicami Legii i wszyscy wierzymy,że będzie dobrze.Bez względu na to co kto tutaj wypisuje.Boisko pokaże kto miał rację.Na razie możemy tylko gdybać i przypuszczać.

odpowiedz
Ko(L)o - 27.08.2021 / 21:47, *.inetia.pl

@Sebo(L): Jestem z tej grupy co pamiętają te puchary z lat 80 i całkowicie zgadzam się z Tobą. Zawsze trzeba wierzyć. W LM z Blackburn Rovers,Rosenborgiem i tym samym Spartakiem też byliśmy skazywani na pożarcie, a skończyliśmy na 2 miejscu w grupie. Wiara czyni cuda, więc całą Legia razem.

odpowiedz
Sebo(L) - 27.08.2021 / 22:19, *.master.pl

@Ko(L)o: stary to były piękne czasy i piękne mecze.Pamiętam mecze z Videotonem,który był sezon wcześniej finalistą pucharu UEFA i nie dał rady Realowi,a też potrafiliśmy go wyeliminować,pamiętam wiele innych spotkań Legii w pucharach no ale czy na dziś to ma znaczenie? Chyba nie.Grają ci piłkarze,którzy są obecnie.Weryfikacja ich umiejętności przyjdzie już w krótce.Oby okazało się,że nie są gorsi od tch starych gwiazd z Arceuszem,Gawarą,Karasiem,Kazimierskim (można by wymieniać i wymieniać) i wieloma innymi na czele.Ba ja chcę i pragnę żeby okazali się o wiele lepsi!

odpowiedz
filand - 27.08.2021 / 22:28, *.inetia.pl

@Sebo(L):
Witolda Sikorskiego mi nie wymieniłeś...jestem zawiedziony...:-)

odpowiedz
Sebo(L) - 27.08.2021 / 23:05, *.master.pl

@filand : noooo! Witek Sikorski!! Zgadza się! Oj tych gwiazdorów to można by wymieniać do rana :) filand pamiętasz brameczkę Darka Dziekanowskiego z Vikingiem Stavanger? Klateczka,udo i strzał? :) Majstersztyk :) To były kur.a czasy!!

odpowiedz
Wolfik - 27.08.2021 / 23:23, *.mm.pl

@Sebo(L): No to trochę Koledze "podpadnę" ale jeśli Witold Sikorski był gwiazdorem...to ja przepraszam :). Dla mnie to taki pózniejszy Rasiak :).

Co do czasów....to były inne rozgrywki itrudno porównywac ich poziom. W PE grali tylko mistrzowie, a i tak wielkich sukcesów to my tam nie mieliśmy. Pewnie, że łatwiej było grać z Interem, Barceloną czy Bayernem z powodów wymienonych wyżej. Teraz częstotliwośc gry z tymi rywalami to granica błedu statystycznego.

Dlatego trzeba się cieszyć z tego awansu. Ciul wie kiedy kolejny przy naszym właścicielu...

odpowiedz
Sebo(L) - 27.08.2021 / 23:33, *.master.pl

@Wolfik: toż mnie trochę popuściły emocje dawnych lat ;) Pewnie,że można by wymieniać zawodników z lat ubiegłych i mieć banana na twarzy :) no ale co z tego? Teraz jest teraz i ch.j :)

odpowiedz
Wolfik - 27.08.2021 / 23:39, *.mm.pl

@Sebo(L): Amen :)

odpowiedz
Oj - 28.08.2021 / 06:01, *.centertel.pl

@Wolfik: nie ma co krytykowac a parowczak jednak wyszedl z nory....

odpowiedz
Kamień - 28.08.2021 / 07:25, *.chello.pl

@Sebo(L): mecz z Videotonem... do tej pory mam przed oczami bramkę na wyjeździe... To zawsze będzie dla mnie szczególny mecz

odpowiedz
Sebo(L) - 28.08.2021 / 08:46, *.master.pl

@Kamień: ja również zapamiętam ten mecz szczególnie bo pierwszą połowę oglądałem będąc...w szkole.Nauczyciel był fanem piłki nożnej i w ramach tzw.godziny wychowawczej poszliśmy do świetlicy oglądać pierwsze 45 minut :) drugą połowę i bramkę Araszkiewicza zdąrzyłem oglądnąć już w domu :)

odpowiedz
Eee - 28.08.2021 / 15:29, *.tpnet.pl

@Oj: Czyli ? Pyry ?

odpowiedz
Sektor 200 - 29.08.2021 / 02:47, *.play-internet.pl

@Ko(L)o:
I sławetny Cweltik który miał zgwałcić naszą L

odpowiedz
Pacho - 27.08.2021 / 21:08, *.chello.pl

Piękna grupa, jest się od kogo uczyć, choć od Slavii też można było się wiele nauczyć. Oby tylko piłkarze którzy zbierają doświadczenie zbyt szybko nie odchodzili.

odpowiedz
JACUNHO - 27.08.2021 / 20:52, *.centertel.pl

Ja osobiście marzyłem o grupie ; Braga, Crvena, Łudogorec Ale nie myślałem że naprawdę może tak się wydarzyć. Szkoda tylko że to duńczykom a nie nam tak los sprzyjał

odpowiedz
Sebo(L) - 27.08.2021 / 21:43, *.master.pl

@JACUNHO: wyobraź sobie,że o takim samym zestawie pisałem tuż przed losowaniem.Oglądam ja sobie w pracy na komórce na onet losowanie na żywo i mamy:Braga...Crvena...Łudogorec i nie wierzę! Myślę sobie no to teraz Legia! A tu ni chu.a! Duńczycy! Szkoda bo piłkarsko to były zespoły całkowicie w naszym zasięgu i do ugrania było trochę punktów do rankingu.Trudno.Trzeba grać dalej i wierzyć,że Legia wzniesie się na wyrzyny swoich umiejętności.

odpowiedz
JACUNHO - 28.08.2021 / 21:49, *.kampinostelco.pl

@Sebo(L):
Otóż to. Fajne mecze mogą być tylko jeśli coś ugramy, a realnie patr,ąc to ciężko będzie

odpowiedz
Yto - 27.08.2021 / 20:46, *.tpnet.pl

Do grajków : kiełbasy do góooooory i jedziemy Oddzielmy mężczyzn od chłopców. Powo

odpowiedz
Blitz - 27.08.2021 / 21:29, *.plus.pl

@Yto : I golimy frajerów! :D

odpowiedz
:) - 28.08.2021 / 09:31, *.chello.pl

@Blitz: no to dawaj łeb

odpowiedz
A Mistrz jest tylko jeden - 27.08.2021 / 20:43, *.com.pl

Witam. Nie pisałem już od dawna czytając wszystko co dzieje się na stronie i forum. Nie ma płaczu, myślę że zrobimy niespodziankę i w ostateczności 3 miejsce w grupie które gwarantuje nam grę na wiosnę w lidze konferencji. Pozdrawiam (L)

odpowiedz
EP - 27.08.2021 / 20:19, *.tpnet.pl

Los nie byl laskawy LEGIO wiec teoretycznie po przejrzeniu grup latwych rywali w zasadzie nie bylo ale to jest LE a nie LKE !!

odpowiedz
Zlb - 27.08.2021 / 19:46, *.t-mobile.pl

Kozak grupa,mistrzowska przygoda!! PETARDA

odpowiedz
jezus - 27.08.2021 / 20:06, *.vectranet.pl

@Zlb: taka kozak, ze od kazdego wpier...l

odpowiedz
olew - 27.08.2021 / 19:40, *.vectranet.pl

znawcy pozbierali się po wczorajszym i wieszczą i narzekają i jęczą ; dla nich to tragedia że gramy w Europie, może więc choć sporo przegramy, ciekawa ta ich forma życia na Ziemii jest, ale przede wszystkim śmieszna bardzo, LEGIA to POTĘGA ! drogie robaczki

odpowiedz
jezus - 27.08.2021 / 20:07, *.vectranet.pl

@olew: Legia nawet w Polsce nie jest potega xD

odpowiedz
Yto - 27.08.2021 / 19:13, *.tpnet.pl

Teraz się przekonamy ile to wszystko jest warte LEGIA WARSZAWA

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 27.08.2021 / 19:11, *.play-internet.pl

Taaaa-*Pykniemy Napoli,Leicester do zrobienia,a Spartak-he,na miękko".A potem następuje pobudka,gramy z Termalicą i baty.....

odpowiedz
Yto - 27.08.2021 / 19:04, *.tpnet.pl

Zajebista grupa. Chociaż wolałbym Juerntus Liverpool PSG. Ale ch..j jakoś dam radę

odpowiedz
Yto - 27.08.2021 / 19:00, *.tpnet.pl

Mnie sie nie podoba takie pier....nie

odpowiedz
filand - 27.08.2021 / 18:40, *.inetia.pl

Bardzo trafna analiza dla normalnych
https://sport.tvp.pl/55566344/liga-europy-kto-rywalem-legii-jakie-sa-szanse-na-awans-z-grupy/webview
Masochistów i wiecznie niezadowolonym polecam oglądanie świerszczyków.

odpowiedz
:) - 27.08.2021 / 18:29, *.chello.pl

Przydałby się jakiś ogarnięty środkowy ofensywny pomocnik, bez kituuuu

odpowiedz
matus007 - 27.08.2021 / 18:28, *.play-internet.pl

fajna grupa, będzie widowisko ;)

odpowiedz
bronek49 - 27.08.2021 / 18:20, *.chello.pl

chyba najsilniejsza grupa ciężko będzie chociaż o punkt

odpowiedz
Bolek - 27.08.2021 / 17:56, *.aster.pl

Nie podoba mi się Napoli i Spartak bo to już było. Wolałbym coś nowego. Leicester super

odpowiedz
:) - 27.08.2021 / 18:43, *.chello.pl

@Bolek : hmm. No to nie wiem.

odpowiedz
grzesiek - 27.08.2021 / 17:32, *.centertel.pl

Z racji awansu do europy przemyslalem kwestie wlasciciela-prezesa. Moze leśnodorski to to nie jest. Ale kurczę mam jakieś odczucie takie że ten loczek jednak się stara. Po tylu latach bez pucharow inny wlasciciel pewnie by sie wkurzyl i opchnął klub a ten gosc ciagle probuje i probuje. Kiedys w wywiadzie powiedzial ze nie zna sie na pilce noznej. No i widać to kurde niestety. Prowadzac taki klub jak Legia koleś musi byc ciagle zajety skoro jwst wlascicielem i prezesem. I to jest jego blad moim zdaniem. Powinien oddać prezesure zaufanemu koledze a samemu zaczac analizować jak trn klub wprowadzić do najlepszych.

odpowiedz
Yto - 27.08.2021 / 17:30, *.tpnet.pl

Grajmy z dobrymi drużynami . To będzie procentować

odpowiedz
Yto - 27.08.2021 / 17:28, *.tpnet.pl

Super losowanie .

odpowiedz
jezus - 27.08.2021 / 20:19, *.vectranet.pl

@Yto : raczej fatalne

odpowiedz
Biały murzyn - 27.08.2021 / 17:03, *.t-mobile.pl

5-krotne baty z czego w Anglii i we Włochach wysokie, u Ruskich porażka z honorem. Remis u siebie ze Spartkiem i ostatnie miejsce z 1 punktem. Mecz ze Slavią pokazał jak daleko nam nawet do średniaków z Europy gdzie Czesi grając w 10-tkę gniotą nas w ostatnich minutach na naszym terenie. Ale dobry i awans ze wstydem w grupie niż kompromitacja w eliminacjach jak co roku.

odpowiedz
Ernesto - 27.08.2021 / 17:43, *.play-internet.pl

@Biały murzyn: Prawdę napisałeś ale dla innych Legia jest zajebista bo ograla Slavie sorry rezerwowa Slavie i się pompują.

odpowiedz
K(L)AKIER - 27.08.2021 / 18:22, *.tpnet.pl

@Biały murzyn: ruscy są do zrobienia , naszym drużyną się w miarę z nimi gra, gorzej z angielskimi , z Napoli może być ciekawie bo oni ofensywnie grają a nasi będą z kontry zapewne

odpowiedz
Singspiel - 27.08.2021 / 19:34, *.plus.pl

@Ernesto Slavia osiągnęła w pucharach ostatnio wiecej niz spartak, czy leicester. Oni zreszta nie beda wystawiac pierwszego skladu. On jest na lige

odpowiedz
Barszcz - 27.08.2021 / 21:01, *.tpnet.pl

@Ernesto : Po co powtarzasz głupoty , że Slavia była rezerwowa w tym meczu ? Jeśli kogoś im brakowało , to tak jak u nas - z powodu kontuzji .

odpowiedz
jezus - 27.08.2021 / 22:16, *.vectranet.pl

@K(L)AKIER: pisac sie naucz,: druzynom

odpowiedz
znajca - 27.08.2021 / 16:49, *.plus.pl

Pora na wpis z kategorii niepopularnych. Nazwijcie mnie malkontentem, czy też defetystą, ale po cichu miałem nadzieję, że w bieżącym sezonie awansu do LE jednak... nie będzie. Dlaczego? Już tłumaczę. W rankingu UEFA własnie straciliśmy 8 punktów za sezon 16/17, czyli ten z czasów CL. Jeżeli w bieżącym sezonie nie zdobędziemy podobnej liczby punktów, a mamy ich raptem 3, to nie ma co liczyć na rozstawienie w drugiej rundzie eliminacji CL w przyszłym roku. Oczywiście, to wszystko w wariancie optymistycznym, gdzie Legia ponownie zostaje mistrzem Polski. O wiele łatwiej byłoby zdobyć punkty w tym nowym pucharze, a jego uczestnicy wcale nie wydają się być mniej atrakcyjni od w/w. Jakikolwiek dorobek punktowy z obecnymi przeciwnikami będzie ogromnym osiągnięciem, o wyjściu z grupy nie mówiąc.

Aczkolwiek... wiara nie umiera nigdy, a nadzieja ostatnia. Do boju Legio! Udowodnij znajcy, że żaden ze mnie znajca, lecz płaczek i maruda!

odpowiedz
:) - 27.08.2021 / 18:03, *.chello.pl

@znajca: za długie do czytania, zakończyłem na pierwszym zdaniu

odpowiedz
Biała Siła - 27.08.2021 / 20:31, *.vectranet.pl

@:) : hmmm ,epoka obrazków?

odpowiedz
Kibic - 27.08.2021 / 16:33, *.centertel.pl

Ktoś wie dlaczego FC Midtjylland, które z 4 koszyka zostało wylosowane przed nami trafiło do grupy F a nie do C? Wtedy byśmy byli w grupie D, moim zdaniem dużo lepszej dla nas...

odpowiedz
Gralny - 27.08.2021 / 16:40, *.play-internet.pl

@Kibic: Dlatego, że Brondby gra w grupie A. Chodzi o to, aby kibice z danego kraju mogli obejrzeć oba mecze swoich drużyn w danej kolejce. Grupy A-D grają o tej samej porze, o innej grają E-H.

odpowiedz
Kibic - 27.08.2021 / 16:53, *.centertel.pl

@Gralny: dzięki. Ten warunek przeoczylem

odpowiedz
syrenka - 27.08.2021 / 16:07, *.orange.pl

Pięknie! Wielkie pozdrowienia i gratulacje z Konina! a teraz niech si e dzieje Wola Boża! Walcz Legio!

odpowiedz
Korda - 27.08.2021 / 16:06, *.centertel.pl

Super grupa. Będą świetne mecze. Wreszcie na Łazienkowskiej zagrają fajne kluby z Europy. Trzymam kciuki za Legie

odpowiedz
Piotr Niedek - 27.08.2021 / 15:53, *.t-mobile.pl

Na weszło.pl piszą, że będą kary dla Legii za oprawę. UEFA ma zamknąć stadion dla kibiców na 3 mecze i dać wysoką grzywnę. Kwestią czasu jest kiedy ten skorumpowany związek wyrzuci nas z pucharów za byle pretekst, oni są pamiętliwi. F.ck UEFA

odpowiedz
Kibic L - 27.08.2021 / 16:21, *.t-mobile.pl

@Piotr Niedek: nie ma takiej strony jak weszło.pl a po drugie to uciekaj do poznania krakowa czy łodzi

odpowiedz
kalosz - 27.08.2021 / 15:49, *.mm.pl

znowu spartak,jak dawniej:) do boju Legio! jak mawiał "kowal"...na nich :)

odpowiedz
K(L)AKIER - 27.08.2021 / 15:39, *.inetia.pl

co by nie mówić , to Legia miała lekkie przetarcie w eliminacjach z mocniejszymi to, może Panowie na pełnym ogniu zagrają.

odpowiedz
Tak będzie - 27.08.2021 / 15:26, *.mm.pl

Legia vs Leicester 0:3
Leicester vs Legia 4:0

Legia vs Spartak 1:3
Spartak vs Legia 2:0

Legia vs Napoli 0:4
Napoli vs Legia 5:0

odpowiedz
Aramis7 - 27.08.2021 / 15:33, *.chello.pl

@Tak będzie : I obudziłeś się z ręką w nocniku...

odpowiedz
Tata_major - 27.08.2021 / 15:49, *.plus.pl

@Tak będzie : święte słowa, dam na tacę ????

odpowiedz
Pyciun - 27.08.2021 / 16:11, *.centertel.pl

@Tak będzie : spakuj tornister bo niedługo do szkoły

odpowiedz
Aldek - 27.08.2021 / 16:40, *.18.56

@Tak będzie : kupy czasem w majty nie wypuść twuj klubik nigdy z takimi ekipami nie grał więc wypad na strony swojego klubiku

odpowiedz
Singspiel - 27.08.2021 / 19:43, *.plus.pl

@Tak będzie : leicester ostatnio w lidze pokazał, jacy sa super. Szkoda, ze im West Ham nie wbil z ósemki

odpowiedz
Wolfik - 27.08.2021 / 23:26, *.mm.pl

@Singspiel: Dobre porównanie...To jakby pokonać Łęczną 5:0 i straszyć tym Anglików....

odpowiedz
S - 27.08.2021 / 15:13, *.aster.pl

Skoro nawet 3 miejsce daje dalszą grę, to niemal na pewno wszyscy rywale w meczach z Legią wystawią rezerwy, w dużych klubach taka rotacja to normalność. Nasi na każdy mecz będą mega skupieni, dla niektórych z Premier League gra w LE to mała atrakcja. Nie będzie tak źle jak niektórzy przewidują

odpowiedz
grzesiek - 27.08.2021 / 15:59, *.centertel.pl

@S: własnie niekoniecznie. Moze tak byc ze w pierwszych mecxach beda grali podstawowymi pilkarzami zeby zapewbic sobie awans. Więc duzo bedzie zalezec od terninarzu ...

odpowiedz
Jani - 27.08.2021 / 15:02, *.centertel.pl

Walka ze Spartakiem o 3 miejsce i Ligę Konferencji na wiosnę

odpowiedz
Hermol - 27.08.2021 / 14:59, *.182.65

Spokojnie, można powalczyć, nawet trzecie miejsce daje szansę na grę w 1/16 Conference League. Wzmocnić środek pola i do boju.

odpowiedz
Normalny człowiek - 27.08.2021 / 14:57, *.net.pl

Super grupa!
Puchar jest Nasz...

odpowiedz
grzesiek - 27.08.2021 / 14:54, *.centertel.pl

W tych meczach nawet Artur Boruc nie pomoże. Ale chociaz nie wyttansferujemy go nigdzie.

P.S zwolennicy Arka Malarza gdzie jestescie?
Król Artur powrocil !

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 27.08.2021 / 14:52, *.btcentralplus.com

Ile Miodusk zarobi na wejsciu do LE bo wiem ze Legia to zarobi o wiele mniej niz w rzeczywistosci........

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 27.08.2021 / 14:50, *.chello.pl

Puchar jest Nasz!

odpowiedz
Pawe(L) - 27.08.2021 / 14:44, *.play-internet.pl

Marzyła mi się grupa z Olympiakosem, Crveną i Spartakiem...:)

odpowiedz
Arek - 27.08.2021 / 14:42, *.tpnet.pl

Bardzo fajna grupa. Będzie święto w czwartki. I o to chyba nam wszystkim chodziło.

odpowiedz
Polo - 27.08.2021 / 14:28, *.virginm.net

Możemy śmiało o drugie miejsce w grupie powalczyć.Jak mawiał klasyk "Kiełbasy do góry i golimy frajerów"

odpowiedz
Przemo - 27.08.2021 / 14:14, *.plus.pl

więcej wiary
celujemy w pierwsze miejsce
a co wyjdzie?

odpowiedz
Olomanolo - 27.08.2021 / 13:56, *.play-internet.pl

Już wszystko skreślacie a mecze jeszcze się nie zaczeły - z każdym można zdobyć punkty -albojesteście kibicami LEGII albo przestańcie płakać -- dla płaczków D=F

odpowiedz
Rafał - 27.08.2021 / 14:04, *.tpnet.pl

@Olomanolo : ja tam patrząc realnie widze 3 miejsce i wyjście z grupy do LKE.

odpowiedz
Andrzej Staszkiewicz - 27.08.2021 / 13:46, *.centertel.pl

Ile Legia zarobi na wejściu do Ligi Europy?Chodzi mi o cały zarobek(tv,uefa,itp.). Dziękuję za odpowiedź.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 27.08.2021 / 14:52, *.play-internet.pl

@Andrzej Staszkiewicz : Nic nie zarobi,bo wszystko zapyerdoly Mioduski

odpowiedz
jot - 27.08.2021 / 14:53, *.centertel.pl

@Andrzej Staszkiewicz : wczoraj gdzieś był artykuł ale razem ''do kupy'' wyjdzie 8-9 nie licząc bonusów za zdobyte punkty i ewentualnego wyjścia z grupy.

odpowiedz
Singspiel - 27.08.2021 / 15:08, *.dbsinternet.pl

@Andrzej Stasz: na dzisiaj nieco ponad 10mln euro plus dochody z meczow. 1.14 mln z elim lm, 3.63 za awans do le, ok 4 mln z praw medialnych o ok 1.5 mln z tzw rankingu. Reszta do ugrania w grupie

odpowiedz
Sebo(L) - 27.08.2021 / 13:43, *.centertel.pl

Nie ma co się oszukiwać. Ugranie choćby punktu przy obecnym składzie personalnym graniczyć będzie niemal z cudem. Napoli i Leicester nawet grające rezerwowym składem w zasadzie poza jakimkolwiek zasięgiem. Można ewentualnie na Łazienkowskiej powalczyć ze Spartakiem,będącym takim rosyjskim odpowiednikiem Slavii Praga. Oczywiście chciało by się pourywać punkty faworytom ale bądźmy realistami...

odpowiedz
Sebo(L) - 27.08.2021 / 13:48, *.centertel.pl

@paweł s: a Ty odstaw te tabletki hahahaha.

odpowiedz
pawel s - 27.08.2021 / 13:52, *.centertel.pl

@Sebo(L) : nie poszywaj się pod kibica Legii

odpowiedz
Rafał - 27.08.2021 / 14:05, *.tpnet.pl

@Sebo(L) : do realizmu to tobie raczej daleko. 3 miejsce i wyjscie z grupy do LKE :)

odpowiedz
Ernesto - 27.08.2021 / 14:27, *.t-mobile.pl

@Sebo(L) : W pełni się z Tobą zgadzam Leicester i Napoli da po za zasięgiem a Spartak myślę że też sobie poradzi z Legia. Zaraz usłyszysz jak będą komentarze nie podawaj się za kibica Legii bo w nich nie wierzysz gwarantuje ci to. Tylko ja patrzę na piłkę realnie a nie optymistycznie i fanatycznie jak większość trzeba umieć dzielić siły na zamiary. Legia przeszła Slavie tylko dlatego że w dryuzynie z Czech było bardzo dużo kontuzji a mimo tego wczoraj nawet 11 na 10 się strasznie męczyli i mieli bardzo bardzo dużo szczecią. Slavia w swoim 1 meczu gdyby wyszła normalnym składem to spokojnie wygrała by spotkanie u siebie i wczoraj byłby mecz o pietruszkę. Jak ktoś ma pojęcie o piłce to dobrze wie co mówię i że by tak było!!!!

odpowiedz
Sebo(L) - 27.08.2021 / 14:34, *.centertel.pl

@Ernesto: już się dwóch fantastów zgłosiło hahahaha. Jednemu się przyśniło nawet 1 miejsce w grupie.

odpowiedz
Singspiel - 27.08.2021 / 15:10, *.dbsinternet.pl

@Ernesto: jesli leicester zagra pierwszym składem, co raczej nie nastąpi. Wieksza kasa do ugrania w premierleague

odpowiedz
Ernesto - 27.08.2021 / 15:32, *.play-internet.pl

@Singspiel: Pomijam jakie składy wystawi każda z tych drużyny moje zdanie znacie :) Sebol nie każdy lubi czytać komiksy i my się do tych zaliczamy :) :)

odpowiedz
Sebo(L) - 27.08.2021 / 16:17, *.centertel.pl

@Ernesto: powiem tak: każdy ma prawo do własnego zdania i wypowiadania się. Jeden z drugim mogą być niepoprawnymi optymistami i wierzyć w same zwycięstwa Legii i mają do tego prawo. Inni będą po prostu realnie oceniać sytuację i nie koniecznie zgadzać się z tymi urodzonymi optymistami. Nie oznacza to jednak, że ci co nie wierzą w zwycięstwa nie są kibicami Legii. A jeśli gimbazie coś nie pasuje to trudno,ich problem.

odpowiedz
Obcy - 27.08.2021 / 13:30, *.t-mobile.pl

No to grubo. Jak spadać to z wysokiego konia.

odpowiedz
Lord - 28.08.2021 / 12:48, *.tpnet.pl

@Obcy: tez tak mowiłem do kumpla po losowaniu Lecha w 2010 Juve , MC , RBS a wyszło cudnie z 2 miejsca . Wiec wiecej wiary .

odpowiedz
:) - 27.08.2021 / 13:23, *.chello.pl

;¬]

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 27.08.2021 / 13:22, *.246.2

Stawiam 5 pkt i wyjscie 3 z miejsca. Wygrana u nas ze Spartakiem i remis z Napoli u nas , w Moskwie również remis.

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 27.08.2021 / 13:21, *.246.2

Stawiam 5 pkt i wyjscie 3 z miejsca. Wygrana u nas ze Spartakiem i remis z Napoli u nas , w Moskwie również remis.

odpowiedz
paweł s - 27.08.2021 / 13:15, *.centertel.pl

ch...j w dupe wszystkim, co skreślają Legię przed tymi pucharami. Uznaną marką w tej edycji jest tylko Legia Warszawa - pazie i lamusy, których sporo tu komentuje

Kibic starej daty

odpowiedz
solo - 27.08.2021 / 13:38, *.play-internet.pl

@paweł s: dokładnie tak.

odpowiedz
LegiaDaeek - 27.08.2021 / 14:33, *..

@paweł s: taaaaa, kibic starej daty...

Demencja sie widac klania

odpowiedz
Lukas - 27.08.2021 / 13:12, *.chello.pl

Zajebista grupa. Zawsze mogliśmy trafić na grupę F :)

odpowiedz
:) - 27.08.2021 / 13:13, *.chello.pl

@Lukas: xd

odpowiedz
Pacz - 27.08.2021 / 13:12, *.t-mobile.pl

Mam nadzieję na jakieś klubowe pamiątki ze spotkań: szaliki, koszulki albo przynajmniej, zapomniany ostatnio, program meczowy Legia VS. Marketing klubowy - do dzieła.

odpowiedz
ROSOMAK - 27.08.2021 / 13:10, *.chello.pl

Inny temat czy Łukasz Fabiański zrezygnował z reprezentacji

odpowiedz
grzesiek - 27.08.2021 / 13:36, *.centertel.pl

@ROSOMAK : tak zgadza zie zrezygnowal. Jak artek zakonczy kariere milo by bylo fabianskiego zobaczyc

odpowiedz
ROSOMAK - 27.08.2021 / 14:29, *.chello.pl

Dzięki za potwierdzenie jestem w szoku bardzo szkoda może wróci do nas pozdrawiam

odpowiedz
Po(L)ubiony - 27.08.2021 / 13:10, *.aster.pl

Wreszcie coś ciekawego. Szansa dla Legii, dla piłkarzy na pokazanie się w Europie, szansa dla Cześka, szansa dla Miodonskiego. Dla kibiców - rewelacyjne mecze. Tylko Legia!

odpowiedz
:) - 27.08.2021 / 13:15, *.chello.pl

@Po(L)ubiony: a ty kto

odpowiedz
atmosferic - 27.08.2021 / 13:07, *.orange.pl

Trudna grupa, praktycznie nie do wyjścia. Powalczy Legia o 3 miejsce z Spartakiem.

a tu jakby ktoś myślał że tylko Legia dostaje kary :
https://www.feyenoord24.net/news/show/trzeci-mecz-trzecia-kara

"Feyenoord został ukarany grzywną trzeci tydzień z rzędu przez "organ kontroli, etyki i dyscypliny UEFA". Tym razem chodzi o karę w wysokości 35 250 € za race i blokowanie schodów podczas domowego meczu z IF Elfsborg z czwartku 19 sierpnia."

odpowiedz
Zibi - 27.08.2021 / 13:28, *.kpn-gprs.nl

@atmosferic: podsumując kary za 3 mecze Europejskie dostali już €70.000. Szkoda kasy.

odpowiedz
olew - 27.08.2021 / 13:05, *.vectranet.pl

fajne meczyki się kroją , przyjemna jesień !

odpowiedz
:) - 27.08.2021 / 13:07, *.chello.pl

@olew: kocyk i meczyk

odpowiedz
tekken (L) - 27.08.2021 / 13:03, *.chello.pl

Złe losowanie wolałbym słabszych. Lepiej byłoby do tej Ligi Konferencji chyba trafić. Prawda jest taka, że Polska piłka ma problemy z drużynami z Cypru, czy Azerbejdżanu, więc jesteśmy sto lat za murzynami. Szkoda, bo podbudowanie rankingu w tym roku wydawało się całkiem realne.
Jednak wychodzi 11 na 11 i trzeba walczyć. Trzeba budować siłę i potęgę.

odpowiedz
wwa - 27.08.2021 / 13:02, *.chello.pl

Pojedziemy ich wszystkich, wychodzimy z grupy na 1 miejscu:)

odpowiedz
:) - 27.08.2021 / 13:05, *.chello.pl

@wwa: tak jak mówisz

odpowiedz
pawel s - 27.08.2021 / 13:01, *.centertel.pl

Legia - zajebiście. powalczymy z każdym. Jest szansa na drugie lub pierwsze miejsce :) Legia Mistrz

odpowiedz
:) - 27.08.2021 / 13:02, *.chello.pl

@pawel s: no nieźle

odpowiedz
skreem - 27.08.2021 / 13:00, *.chello.pl

Napoli poza zasięgiem, z resztą rywali można powalczyć o jakiś punkty, przynajmniej u siebie. O wyjście z grupy będzie mega ciężko, tylko jeśli jakiś cud nastąpi.

odpowiedz
Tylko Legia - 27.08.2021 / 13:11, *.com.pl

Tam gra Zieliński ? ten drewniak podobno :-)

odpowiedz
Gdańska Legia - 27.08.2021 / 13:00, *.centertel.pl

4 pkt do zdobycia.

Będzie 1/16 LK !

Zróbcie screena

odpowiedz
:) - 27.08.2021 / 13:03, *.chello.pl

@Gdańska Legia: przestań

odpowiedz
Legia - 27.08.2021 / 13:00, *.184-securex.cc

a są możliwe wyjazdy czy uefa zakazała znowu ?

odpowiedz
:) - 27.08.2021 / 13:04, *.chello.pl

@Legia : musisz mieć paszport

odpowiedz
LW82 - 27.08.2021 / 13:13, *.243.235

@Legia : Kurła nie po to czekałem 5 lat żeby teraz nie jechać na zajebiste wyjazdy. Panowie Nas kibiców nic nie zatrzyma. A tak na serio to myślę ze będzie można bo w sumie to już we wszystkich ligach są puszczani kibice gości

odpowiedz
Pacz - 27.08.2021 / 14:06, *.t-mobile.pl

@LW82: W niektórych ligach może i są wpuszczani kibice gości, ale w rozgrywkach uefa w ogóle nie ma takiej możliwości. Możesz oczywiście pojechać pod stadion przeciwnika, ale szanse na wejście są marne (vide wyjazd do Pragi: ponad 200 pojechało, ale tylko kilkudziesięciu udało się wejść).

odpowiedz
LW82 - 27.08.2021 / 15:15, *.243.235

@Pacz: wiem tylko UEFA na ten moment zabroniła jeździć na wyjazdy w eliminacjach a w połowie września dadzą znać czy będzie możliwość jedzie na fazę grupowa

odpowiedz
Pawełek - 27.08.2021 / 13:00, *.netfala.pl

Dobre losowanie. Niżej niż drugie miejsce będzie katastrofą.

odpowiedz
:) - 27.08.2021 / 13:08, *.chello.pl

@Pawełek: niżej będzie trzecie

odpowiedz
Legia Ochota - 27.08.2021 / 12:59, *.t-mobile.pl

Będzie ciężko, na pierwszy rzut oka Napoli i Leicester wydają się poza zasięgiem ale sceptykom przypominam że swego czasu Real i Sporting też się wydawały ;) Realnie będzie walka za Spartakiem o 3 miejsce i 1/16 LKE, można z nmi powalczyć nawet o dwa zwycięstwa, jak znam Legię w meczach z Napoli i Leicester też wpadnie jakiś przynajmniej jeden remis, obstawiam z Leicester w Warszawie, 3 miejsce jest całkiem możliwe.

odpowiedz
:) - 27.08.2021 / 13:01, *.chello.pl

@Legia Ochota: yhy

odpowiedz
Hawryl74 - 27.08.2021 / 12:59, *.144.36

Na stałe mieszkam w UK (Birmingham)
Muszę ogarnąć bilet czym prędzej na Leicester.
Do boju Legio do boju Legio ma.

odpowiedz
:) - 27.08.2021 / 12:59, *.chello.pl

@Hawryl74 : jak tam jest

odpowiedz
Farme(L) - 27.08.2021 / 13:06, *.bridgefibre.net

@Hawryl74 : Ja Bedford... jak ogarne bilety to tez jade :) - grupa smierci i to My ja wygramy :)

odpowiedz
:) - 27.08.2021 / 13:12, *.chello.pl

@Farme(L): a będziesz miał wolne?

odpowiedz
Hawryl74 - 27.08.2021 / 13:23, *.144.36

@:) : od 2006tego tu jestem i daję radę.
Już się przyzwyczaiłem do tego kraju

odpowiedz
Hawryl74 - 27.08.2021 / 13:27, *.144.36

@Farme(L): Będziesz ogarniał ze strony Legii czy skąd?

odpowiedz
Farme(L) - 27.08.2021 / 13:45, *.bridgefibre.net

@Hawryl74 : Biletow na oficjalnej stronie Legii raczej nie bedzie. Zazwyczaj wyjazdy ogarniaja grupy kibicowskie wiec albo zapiszesz sie na wyjazd w Zrodelku albo na oficjalnej stronie Leicester i posrod ich kibicow zasiadziesz... chyba, ze tu bedzie inaczej....

odpowiedz
WIDZ - 27.08.2021 / 12:58, *.chello.pl

Supergrupa. Trudna jak cholera, ale... będzie prawdziwa gra w piłkę, a nie pierdu pierdu. Powodzenia!

odpowiedz
(L)ychu - 27.08.2021 / 12:55, *.aster.pl

Realnie o 3 miejsce możemy powalczyć .Jak będzie coś wyżej to już bardzo dobry wynik by był.Pozdrawiam

odpowiedz
Bu"L"i - 27.08.2021 / 12:53, *.inetia.pl

Dalej po karnety !!!!!

odpowiedz
Ćwiortek - 27.08.2021 / 12:53, *.plus.pl

Grupa B i nasza C to chyba najcięższe. Może o te 3 miejsce da się powalczyć i LK. Wyżej niż 3 miejsce w grupie bardzo ciężko. Ale Spartak już ogrywalismy, urwać jeszcze punkty komuś i może się udać ????

odpowiedz
Wojtek86 - 27.08.2021 / 12:53, *.chello.pl

Uznane marki :)

odpowiedz
:) - 27.08.2021 / 12:57, *.chello.pl

@Wojtek86: zwłaszcza nasza

odpowiedz
pique-nique - 27.08.2021 / 12:52, *.78.207

Grupa jak z Ligi Mistrzów. Ale co tam, kiełbasy do góry i golimy frajerów :-)

odpowiedz
Hiszpan - 27.08.2021 / 12:52, *.play-internet.pl

Kibicowsko bajka.Ruska biurwa a eja eja o !!

odpowiedz
Fordon - 27.08.2021 / 13:06, *.centertel.pl

@Hiszpanzaspiewaj to przy nich bohaterze a zobaczysz co się stanie:

odpowiedz
TOXI - 27.08.2021 / 12:52, *.telnaptelecom.pl

Napoli i Leicester raczej bez szans nawet na remisy u siebie, choć każdy punkt byłby miłą niespodzianką. Spartak jest jak najbardziej do ogrania. 3 miejsce i gra na wiosnę w lidze konferencji jak najbardziej realna.

odpowiedz
:) - 27.08.2021 / 12:55, *.chello.pl

@TOXI: dobry plan

odpowiedz
WO(L)A - 27.08.2021 / 12:52, *.gov.pl

Znowu Neapol i znowu Spartak... Nuuuudaaaaa...

odpowiedz
Marudy - 27.08.2021 / 12:51, *.55.25

Są topowe zespoły więc nie marudzić. Mogły być mniej medialne i równie ciężkie

odpowiedz
:) - 27.08.2021 / 12:51, *.chello.pl

I najtańszy bilet 200 zeta

odpowiedz
Wolfik - 27.08.2021 / 12:50, *.mm.pl

KAżdy punkt zdobytych na rywalach bedzie ogromnym sukcesem. To dotyczyłoby każdej z grup. Ale 2016 roku tez tak to wygladało a udało się z grupy wyjść.

odpowiedz
ja 1916 - 27.08.2021 / 12:49, *.vectranet.pl

oby 3 miejsce, ale będzie ciężko

odpowiedz
Dedi - 27.08.2021 / 12:49, *.plus.pl

Napoli tak jak chciałem 4 mistrzów Europy na Ł3 w tym jeden z moich ulubionych zawodników Euro Insigne. Spartak też ma fajny skład z Promesem i Mosesem. No i Gitara.

odpowiedz
grzesiek - 27.08.2021 / 12:48, *.centertel.pl

No Czesławie Michniewiczu, ale wpier***l w końcu Ci sie szykuje. Z hukiem wylecisz po blamażach z Napoli i Leicesterem.

odpowiedz
Ibor - 27.08.2021 / 12:53, *.play-internet.pl

@grzesiek: lecz się gościu

odpowiedz
:o) - 27.08.2021 / 12:53, *.chello.pl

@grzesiek: Jak nie masz nic do powiedzenia to lepiej milcz. Po co wszyscy mają wiedzieć, że jesteś dzban?

odpowiedz
Hiszpan - 27.08.2021 / 12:53, *.play-internet.pl

@grzesiek: Przestań pić gimnazjalisto. Po zeszyty do biedry zap...

odpowiedz
L - 27.08.2021 / 12:54, *.tpnet.pl

@grzesiek: Chciałbyś polonisto

odpowiedz
Darek - 27.08.2021 / 12:55, *.jmdi.pl

@grzesiek: a co będzie jak ich rozjedziemy płaczu. Skąd ty się tu zawieruszyłeś.

odpowiedz
Singspiel - 27.08.2021 / 12:57, *.bajtnetbusko.pl

@grzesiek: czemu ciągle ujadasz? Jakos Czerczesow po blamazu z napoli nie wyleciał

odpowiedz
grzesiek - 27.08.2021 / 12:57, *.centertel.pl

@:o): jak ja jestem dzbankiem to ty kredensem na ktory ten dzbanek kazdy postawi.
Jak podoba ci sie gra za czasów nowego trenera to zobaczysz na jesienii co nas czeka. Nie ma defensywnie grajacych druzyn juz w europie oprocz Legii rzecz jasna. Ale poznaniak ma szczescie ze 3 miejsce awansuje do LK a z spartakiem można o to powalczyć

odpowiedz
Singspiel - 27.08.2021 / 12:59, *.bajtnetbusko.pl

@grzesiek: i oprocz drużyn Mourinho

odpowiedz
grzesiek - 27.08.2021 / 13:45, *.centertel.pl

@Darek: nie ma takiej szansy z racji tego ze gdyby nie Artur Boruc to byśmy nie mieli na co czekać.

odpowiedz
Arek - 27.08.2021 / 14:55, *.tpnet.pl

@grzesiek: miał już po Slavii wylecieć. Czyżby główka nie dojechała? Skup się na koszu, skoro podobno nie oglądasz Legii piłkarskiej, bo chyba na koszu lepiej się znasz.

odpowiedz
Gimbi - 27.08.2021 / 12:48, *.play-internet.pl

Nie jest to grupa F niestety, ale nie jest na szczęście B... Pięć punktów możliwe, moim zdaniem.

odpowiedz
e(L)o - 27.08.2021 / 12:47, *.vectranet.pl

szkoda, że nie WH

odpowiedz
Kalarepa - 27.08.2021 / 12:46, *.play-internet.pl

Tragedia..... zero punktów widze:(. To zemsta uefy za tą kaczkę. Chca nas wywalic z pucharow.

odpowiedz
:) - 27.08.2021 / 13:00, *.chello.pl

@Kalarepa: bez kitu

odpowiedz
LegiaDawek - 27.08.2021 / 12:44, *..

I bardzo dobrze.
Prawda jest taka ze ogromnego fuksa mielismy ze Slavia i przejscie jakiejkolwiek grupy w Lidze Europy jest prawdopodobnie ponad Legie na ten czas.
Jak dostac wp...dol to od dobrych renomowanych klubow a nie od nieznanych patalachow.

odpowiedz
Avatar - 27.08.2021 / 12:44, *.centertel.pl

Mocno Legia
Piękne mecze NaS czekają!

odpowiedz
:) - 27.08.2021 / 12:58, *.chello.pl

@Avatar: co mocno?

odpowiedz
Kalarepa - 27.08.2021 / 14:40, *.play-internet.pl

@:) : no wlasnie. Co mocno?

odpowiedz
:) - 27.08.2021 / 22:55, *.chello.pl

@Kalarepa: on sam nie wie..

odpowiedz
MKS - 27.08.2021 / 12:44, *.play-internet.pl

Jak grać to z dobrymi,przynajmniej doświadczenie młodzi złapią,Hołownia będzie miał sporo asyst patrząc na wczorajszy mecz ;)

odpowiedz
Kootzki - 27.08.2021 / 12:44, *.157.84

Grupa jak z LM, tylko kase troche nie taka...
Przeciwnicy trudni, ale tego chyba wszyscy sie spodziewali. Zadna grupa nie bylaby dla nas latwa. No nic - trzeba walczyc. Powodzenia!

odpowiedz
tonton - 27.08.2021 / 12:44, *.206.44

Marketingowo to Mioduski Pana Boga za nogi złapał. Powodzenia Legiunio!

odpowiedz
Grzegorz Żentyca-Grzegorzewski - 27.08.2021 / 12:44, *.tpnet.pl

Świetna grupa zwiastujáca duże emocje. Ciekawe, czy mecze na Łazienkowskiej będą rozgrywane z kibicami Legii, czy może UEFA "obrazi się" za głupawą prowokację z meczu ze Slavią. Nikt tak nie szkodzi Legii jak debilni autorzy NIEKTÓRYCH opraw meczowych

odpowiedz
Antylamy - 27.08.2021 / 12:49, *.play-internet.pl

@Grzegorz Żentyca-Grzegorzewski: wynocha paziu, nie mają za co dać kary bo nie było piro

odpowiedz
Pacz - 27.08.2021 / 12:50, *.t-mobile.pl

@Grzegorz: UEFA karze za pirotechnikę, nie za oprawę.

odpowiedz
Obcy Mubilet - 27.08.2021 / 12:44, *.centertel.pl

Ale heca!

odpowiedz
Luki - 27.08.2021 / 12:43, *.pulawy.pl

Super!!! Ciekawie będzie!!@

odpowiedz
filand - 27.08.2021 / 12:43, *.t-mobile.pl

O żeszzz Ty...

odpowiedz
K(L)AKIER - 27.08.2021 / 12:43, *.inetia.pl

Lepiej być nie mogło :)

odpowiedz
:) - 27.08.2021 / 12:54, *.chello.pl

@K(L)AKIER: skoro tak mówisz

odpowiedz
Piana - 27.08.2021 / 12:43, *.plus.pl

.....ja pie.......ę ale towarzysze.....

odpowiedz
Farme(L) - 27.08.2021 / 12:43, *.bridgefibre.net

Jak grać to z najlepszymi!!!

odpowiedz
KAMI(L) - 27.08.2021 / 12:42, *.vectranet.pl

Z Ruskimi zazwyczaj polskim klubom i reprezentacjom idzie dobrze we wszystkich dyscyplinach, więc teraz też jazda z k#rw@mi!

odpowiedz
Pawciu - 27.08.2021 / 12:42, *.net.pl

Nie ma tragedii. Neapol poza naszym zasiegiem, z reszta mozna powalczyc. Gramy o drugie miejsce! :)

odpowiedz
floyd - 27.08.2021 / 12:42, *.t-mobile.pl

Moje marzenie się spełniło, są angole!!! Wyjazd na wyspy murowany:)

odpowiedz
:) - 27.08.2021 / 12:52, *.chello.pl

@floyd: tylko żebyś wrócił, bo paczki lotnicze drogie

odpowiedz
(L) - 27.08.2021 / 12:42, *.jmdi.pl

Ostrzej się nie dało wylosować, ale dobrze! Do roboty i pełna szarża! Kibicowsko bajka!

odpowiedz
Ojoj - 27.08.2021 / 12:42, *.t-mobile.pl

Marketingowo super.. punktowo to raczej zero

odpowiedz
Bartek - 27.08.2021 / 12:41, *.123.240

Szkoda, że nie do grupy F. Tam była szansa o awans powalczyć :(

odpowiedz
Niestety - 27.08.2021 / 12:41, *.com.pl

Niestety prawdopodobnie czeka nas 4 miejsce. Bardzo mocne drużyny, zwłaszcza Leicester i Napoli

odpowiedz
po(L)ny - 27.08.2021 / 12:55, *.plus.pl

@Niestety: Leicester to jak czuję będzie ogrywał rezerwy

odpowiedz
Artur - 27.08.2021 / 12:41, *.bielsko.pl

Ciężko będzie :(

odpowiedz
:) - 27.08.2021 / 12:56, *.chello.pl

@Artur: wiadomo

odpowiedz
1234tom - 27.08.2021 / 12:41, *.t-mobile.pl

powodzenia,
katastrofa

odpowiedz
L - 27.08.2021 / 12:41, *.abi24.pl

do ogrania wszyscy, tylko żeby oni grali w 9tkę :)

odpowiedz
Alan - 27.08.2021 / 12:41, *.t-mobile.pl

Grupa konkret pod każdym względem, choć jeden wyjazd nam chyba odpada na pewno.....

odpowiedz
KaczyFan - 27.08.2021 / 12:41, *.chello.pl

Jedziemy na miekko z nimi

odpowiedz
:) - 27.08.2021 / 13:06, *.chello.pl

@KaczyFan: tzn jak

odpowiedz
Ania - 27.08.2021 / 12:40, *.play-internet.pl

I git. Jak walczyć to z najlepszymi.

odpowiedz
Xyz - 27.08.2021 / 12:40, *.orange.pl

Ale fajna grupa! :) Meeeega mecze będą, a każde punkty to spory sukces :) Marketingowo też idealnie bo trochę $$$ wpadnie :) Dla mnie bomba :)

odpowiedz
lucho_83 - 27.08.2021 / 12:40, *.virtuaoperator.pl

Uuuu...mega ciężko będzie. Chyba łatwiej by było w Konferncji ;-)

odpowiedz
co? - 27.08.2021 / 17:11, *.play-internet.pl

@lucho_83: widać,że szukasz w życiu łatwych rozwiązań. Trzeba grać z najlepszymi, szukać doświadczeń,uczyć się inaczej będziemy spadać w dół ;)

odpowiedz