Tomasz Bartnik - fot. pzss.org.pl
REKLAMA

Strzelectwo

Dwa medale Bartnika w Pucharze Europy 300m

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Tomasz Bartnik z sekcji strzeleckiej Legii wywalczył dwa brązowe medale podczas zawodów Pucharu Europy w konkurencjach karabinowych na dystansie 300 metrów, które odbyły się w duńskim Aarhus. Legionista ponadto ustanowił w drużynie (wraz z Andrzejem Burdą z Kobudo Opole i Danielem Romańczykiem z Agatu Złotoryja), w konkurencji karabinu mężczyzn 60 strzałów leżąc, nowy rekord Polski, poprawiając stary (ustanowiony w Thun w 2019 roku) o 3 punkty.

Bartnik brązowy medal wywalczył w konkurencji karabinu standard 3x20 strzałów - w konkursie indywidualnym zdobył 584 pkt. Ponadto w tej samej konkurencji (3x20 mix) drużynowo, wraz z Karoliną Kowalczyk (Śląsk) i Andrzejem Burdą, wywalczył drugi brązowy medal. Od tego roku konkurencja Standard 3x20 jest rozgrywana w formule Open (kobiety i mężczyźni razem)

Drugiego dnia rywalizacji, w karabinie 3x40 strzałów, Tomasz Bartnik zajął ósme miejsce z wynikiem 1171 pkt.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Cudny Zenon - 28.08.2021 / 09:31, *.tpnet.pl

Gratulacje! I ubolewanie, że w Tokio było nieco cieniej!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.