Czesław Michniewicz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Michniewicz: Fantastyczne losowanie

źródło: Legia.com - Wiadomość archiwalna

- To było dla nas fantastyczne losowanie. Z punktu widzenia kibicowskiego, ale również sportowego, zagramy ze świetnymi drużynami, ale o to właśnie chodziło. Chcemy grać w Europie i pokazać się tam z jak najlepszej strony. Zmierzymy się z moim ulubionym trenerem - Brendanem Rodgersem z Leicester. Zagramy również ze Spartakiem Moskwa, a wiadomo, że skojarzenia Legii na temat tego przeciwnika, w ostatnich latach są pozytywne. W marcu miałem okazję być na meczu Napoli - Barcelona. Siedziałem wówczas i marzyłem sobie, żeby kiedyś zagrać tu jako trener. Teraz to marzenie się spełni! - skomentował losowanie dla legia.com Czesław Michniewicz.

- Pamiętajmy jednak, że w niedzielę czeka nas bardzo ważny i prestiżowy mecz przed zgrupowaniem reprezentacji. Dwunastu zawodników z naszej kadry wyjedzie na takie zgrupowania i praktycznie przez dziesięć pierwszych dni nie będziemy mogli normalnie trenować. Dużym plusem jest jednak to, że Ci piłkarze zostali docenieni i teraz dostaną swoją szansę w narodowych barwach.

- Wisła od początku sezonu rozgrywa bardzo dobre spotkania. Obserwowałem ich przegrany mecz z Rakowem Częstochowa. Pokazali się tam z bardzo dobrej strony. We wszystkim było widać rękę trenera, który krótko pracuje w nowym zespole, ale już wypracował kilka ciekawych, boiskowych nawyków. Myślę, że czeka nas ciekawe spotkanie. Wiemy, że Wisła obchodzi swój jubileusz, ale nie chcemy być dla niej z tego powodu jedynie tłem. Chcemy zagrać na własnych zasadach i wygrać ten mecz.

WYNIKI SONDYKtóre miejsce w grupie C Ligi Europy zajmie Legia?
SUMA GŁOSÓW: 52838
START: 27.08.2021 / KONIEC: 09.12.2021


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (38)

+dodaj komentarz
Kiziorek zielony - 27.08.2021 / 19:40, *.orange.pl

Pozdrawiam Bracia jesteśmy w LE co tu narzekać. Teraz tylko pokazać się z dobrej strony w Europie

odpowiedz
Seba - 27.08.2021 / 19:18, *.play-internet.pl

Będzie walka z Napoli o pierwsze miejsce

odpowiedz
Kubuś - 27.08.2021 / 19:38, *.com.pl

@Seba: wypij sobie zimne piwko na schłodzenie główki. Pod względem piłkarskim Dynamo biło nas na łeb Slavia zresztą też żeby nie czerwień. Jak wygramy ze spartakiem u siebie plus remisik na wyjeździe to będzie super i puchary na wiosnę

odpowiedz
(L)egia - 27.08.2021 / 21:32, *.69.223

@Kubuś: a widzisz, Dynamo biło nas na łeb, ale jednak pokonaliśmy Slavię, która teoretycznie jest silniejsza od Dynama. To palnij sobie zimne piwko teraz Ty.

odpowiedz
Gościu - 27.08.2021 / 21:49, *.centertel.pl

@Kubuś: Mecz meczowi nie jest równy.Każdy mecz jest inny.Z każdym można wygrać.Historia pokazuje,że w sporcie nie ma żadnych limitów.

odpowiedz
(L) eon - 28.08.2021 / 22:24, *.inetia.pl

@Kubuś: Po wpisie widać że ani nie jesteś z Warszawy , ani nie jesteś kibicem Legii, chociaż może słoikujesz w W-wie. Takich gości wyczuwam nawet w internecie, nigdy nie byłeś na Ł3. Więc pozwól ludziom mieć wiarę i spadaj.

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 28.08.2021 / 23:20, *.vectranet.pl

@Kubuś: WIEKSZE szanse mamy z napoli niz ze spartakiem i lestecer city ruskie i anglicy dzialaja na szybkosci cos jak dinamo zagrzeb i slavia pilkarze napoli sa wolniejsi latwiej z nimi bedzie powalczyc

odpowiedz
Cyniek - 27.08.2021 / 19:03, *.vectranet.pl

Dla klubu losowanie super trzy mecze trzy razy stadion pełny kibicowsko również Napoli Spartak będzie się działo a i po angolach TB się przebiegnie

odpowiedz
Stul pysk - 28.08.2021 / 06:14, *.plus.pl

@Zduneq: japa tam lamusie. Wypad na k6, tam Ci nikt kurnika nie zamknie.

odpowiedz
skrzat - 28.08.2021 / 18:37, *.centertel.pl

@Cyniek : polowanie czas zaczac...

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 27.08.2021 / 17:54, *.vectranet.pl

Inter mediolan real madryt szachtar donieck Legia tak by wygladala nasza grupa LM

odpowiedz
WOLA - 27.08.2021 / 16:51, *.centertel.pl

Ja nie byłbym taki pewny czy marzenie Czesława o grze jako trener na stadionie Napoli się spełni. Dwie porażki w lidze i jedna w LE i może być aut ????

odpowiedz
Adam - 27.08.2021 / 17:44, *.play-internet.pl

@WOLA: jaki out? Najlepszy trener od czasów Czerczesowa i Berga a wręcz lepszy od nich nawet prezes to widzi

odpowiedz
grzesiek - 27.08.2021 / 18:26, *.centertel.pl

@Adam: chyba masz coś z głową. Gdyby nie artur Boruc i czerwona kartka na pocawtku meczu to bysmy w zyciu nie wygrali i tak nie wiem jak im sie udalo strzelic dwie bramki. Ich sredni wynik strzelecki to 0

odpowiedz
Xyz - 27.08.2021 / 18:52, *.orange.pl

@grzesiek: oczywiście ze najlepszy trener od czasów Berga i Czerczesowa, czego nie rozumiesz?

odpowiedz
Cyniek - 27.08.2021 / 19:04, *.vectranet.pl

@Adam: też tak sądzę choć Legia Berga w lidze a w pucharach to były jak by dwie inne drużyny

odpowiedz
zduneq - 28.08.2021 / 02:41, *.play-internet.pl

@grzesiek: to czy Legia by przegrała, zremisowała czy wygrała jest niesprawdzalne.gdyby nie czerwo to Slavią prowadziłaby grę i mocniej atakowała a Legia szła w kontry które mógłby być bardzo bolesne. w momencie gdy było 11vs10 to Legia była zmuszona do kreowania gry i przebijania się przez podwójne zasieki .A Slavia to nie Stal i strzelić gola to sztuka a dwa to czapki z głów.

odpowiedz
grzesiek - 28.08.2021 / 17:05, *.centertel.pl

@Xyz: najlepszy to byl Vuko nawet z no name' a karbownika zrobił pilkarza klasowego, a typowi zamulacze srodka pola typu gwilia grali jak z nut. Jakby mial do dyspozycji emreliego i pekharta w ataku oraz boruca na bramce to az mnie krew zalewa ze zateudbilismy defensywnie grajacego trenera.

odpowiedz
Legionista80 - 27.08.2021 / 16:43, *.play-internet.pl

Cieszyć się a nie płakać! Slavia rywalizowała z takimi ekipami... Dobry Trener i oddana banda-ile takich meczów jako faworyt przegraliśmy...?!

odpowiedz
Gigi - 27.08.2021 / 15:32, *.myaisfibre.com

Nie siać defetyzmu, mecze wygrywa się albo przegrywa na boisku, a nie przed monitorem z nazwami drużyn w grupie. Skoro Slavia niedawno ograła Leicester, to dlaczego Legia by nie miała powalczyć i zapunktować?

odpowiedz
Dossa Jr - 27.08.2021 / 17:32, *.play-internet.pl

@Gigi: No, wreszcie ktoś tu pisze jak normalny czlowiek, a nie jak normalny defetysta

odpowiedz
Arek - 27.08.2021 / 15:05, *.tpnet.pl

Mnie tam też się podoba. W końcu chcieliśmy tam wejść, no to mamy zajebistą grupę.

odpowiedz
Wukahi - 27.08.2021 / 14:40, *.orange.pl

Ale transferowa lawina po wczorajszym zwycięstwie.

odpowiedz
Hiszpan - 27.08.2021 / 14:26, *.play-internet.pl

Mioduski gdzie te transfery???

odpowiedz
JaroL - 27.08.2021 / 14:24, *.t-mobile.pl

Przypomina mi się losowanie LM Real, Borusia i Sporting , to były piękne czasy .Teraz też liczę na dobre mecze????

odpowiedz
Lukasz - 27.08.2021 / 14:31, *.chello.pl

@JaroL: ale kogo o to pytasz? Skąd mamy wiedzieć czy liczysz czy nie liczysz?

odpowiedz
JaroL - 27.08.2021 / 14:39, *.t-mobile.pl

@Lukasz: Nie pytam była emotka uśmiechnięta a wyszły ????

odpowiedz
tom24 - 27.08.2021 / 14:10, *.play-internet.pl

Dla Michniewicza losowani jest bardzo dobre. Jak dostanie od wszystkich po tyłku to nikt nie będzie miał do niego pretensji, bo przecież to nie jego wina tylko losowania.

odpowiedz
ja 1916 - 27.08.2021 / 14:58, *.vectranet.pl

@tom24: Nie mierz innych własną miarą.

odpowiedz
tom24 - 27.08.2021 / 15:52, *.play-internet.pl

@ja 1916: W grudniu zobaczymy czy mierzyłem go dobrą miarą czy nie. Czesława Michniewicza uważam za dobrego trenera, ale tym składem cudów nie zdziała.

odpowiedz
Kibolek - 27.08.2021 / 15:58, *.orange.pl

@tom24: Jak jesteś głupi to bądź przyjemny. A za ewentualne porażki to obwiniać można MIODUSKIEGO ZŁODZIEJA Z RODOWODEM

odpowiedz
tom24 - 27.08.2021 / 16:41, *.play-internet.pl

@Kibolek : Dlaczego obrażasz? Nie umiesz się merytorycznie wypowiedzieć?

odpowiedz
Koko123 - 27.08.2021 / 13:42, *.net.pl

Nie wróżę nam awansu ale kto wie może uda się jakieś pkt. urwać
Dobrze że w końcu mamy trenera

odpowiedz
Raf - 27.08.2021 / 13:56, *.centertel.pl

@Koko123: Właśnie na awans mamy szanse, nasi piłkarze będą się starali i dadzą rade

odpowiedz
robert - 27.08.2021 / 14:14, *..

@Raf: Zmień dilera.

odpowiedz
Sobo(L)ew - 27.08.2021 / 14:28, *.255.115

@robert: A ty wypad z tej strony, czego tu szukasz?? Im trudniejszy przeciwnik tym Legionisci bardziej się sprężają.

odpowiedz
KibicL - 27.08.2021 / 22:06, *.net.pl

@robert: sam zmień dobrze gada wyjdziemy z grupy z drugiego miejsca.

odpowiedz
m - 28.08.2021 / 04:57, *.play-internet.pl

@Sobo(L)ew : Dobrze mowisz, dawno to zauwazylam

odpowiedz