Joel Abu Hanna i Leandro - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Joel Abu Hanna w kadrze Izraela

Woytek, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Joel Abu Hanna został powołany do reprezentacji Izraela na mecze eliminacji mistrzostw świata z Wyspami Owczymi, Austrią i Danią.

Izrael z Wyspami Owczymi zagra 1 września o godz. 20:45 w Thorshavn. 4 września o godz. 20:45 w Hajfie Izrael podejmie Austrię, a 7 września o godz. 20:45 w Kopenhadze odbędzie się mecz z Danią.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.