REKLAMA

Kursy na ligowy klasyk. 2,45 na wygraną Legii

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Niedzielny mecz Wisła - Legia będzie 161. ligowym starciem obu drużyn. Dotychczasowy bilans spotkań jest bardzo wyrównany: 59 zwycięstw legionistów, 43 remisy i 58 wygranych wiślaków. Według bukmacherów Fortuny małym faworytem dzisiejszego meczu jest Legia - kurs na zwycięstwo wynosi aktualnie 2,45, a na wygraną Wisły 3,10.

Który piłkarz Legii ma największe szanse na zdobycie bramki?
Tomas Pekhart - 2,20
Mahir Emreli - 2,25

A może do siatki trafi wahadłowy Artur Jędrzejczyk? W meczu ze Slavią był blisko... kurs na "Jędzę" to 9!

WISŁA - LEGIA
1 3.10 X 3.45 2 2.45

Pełna oferta na mecz Wisła Kraków - Legia Warszawa

Prosty bonus na start

Fortuna uruchomiła dla nowych graczy bonus - pierwszy zakład Bez ryzyka do 600 zł. Co to oznacza w praktyce? Wygrana albo zwrot stawki! Jeżeli pierwszy kupon po założeniu konta będzie zwycięski gracz otrzymuje wygraną, a jeżeli kupon ten będzie przegrany Fortuna zwraca pełny wkład, maksymalnie do 600 zł. Nie ma znaczenia, na jakie rozgrywki sportowe i za jaką kwotę zostanie postawiony pierwszy kupon.

Jak to działa? Gracz stawia kupon składający na wygraną Legii z Wisłą za 600 zł.
Wygrywa – na koncie gracza ląduje wygrana, której wysokość znajdzie na kuponie.
Przegrywa – postawione 600 zł wraca na jego konto. Dodatkowo, za samą pełną rejestrację automatycznie Fortuna przyznaje w prezencie 20 zł do wykorzystania na grę.

Skorzystaj z bonusu na start

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.