Sebastian Milewski - fot. legiasnookerschools.pl

Sebastian Milewski wicemistrzem Polski U-18 w snookera

Sebastian Milewski, zawodnik sekcji snookera Legii Warszawa zdobył srebrny medal mistrzostw Polski do lat 18, które odbyły się w Warszawie. Sebastian pokonał kolejno Witolda Bystrzyckiego 2-0, Jakuba Makowskiego (Legia) 2-0, Huberta Micherdzińskiego (Legia) 2-0, Krzysztofa Czapnika 2-0, a w półfinale zwyciężył Michałą Szubarczyka 3-1.
W finale zawodnik Legii przegrał 0-3 z Antonim Kowalskim.

Jakub Makowski z dwoma zwycięstwami (2-0 z Witoldem Bystrzyckim i 2-0 z Hubertem Micherdzińskim) zajął trzecie miejsce w grupie i nie awansował do fazy pucharowej. Hubert Micherdziński, który niedawno grał w finale otwartego PORS, tym razem zaliczył gorszy występ, nie notując wygranego meczu.