fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

U-15: Powołania dla legionistów

Woytek, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Trener reprezentacji Polski do lat 15 Rafał Lasocki ogłosił listę zawodników powołanych na zgrupowanie w Wałbrzychu, które odbędzie się w dniach 6-9 września. W kadrze znalazło się czterech zawodników Legii Warszawa: Aleksander Iwańczyk, Miłosz Kaczmarek, Antoni Klukowski, Mikołaj Kotarba i Kacper Potulski.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.