Mahir Emreli - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Emreli zagrał w reprezentacji Azerbejdżanu

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Mahir Emreli zagrał w reprezentacji Azerbejdżanu w przegranym 1-2 na wyjeździe meczu eliminacji mistrzostw świata z Luksemburgiem. Napastnik Legii wszedł na boisko w przerwie zmieniając Alego Ghorbaniego.

Joel Abu Hanna nie zagrał w meczu eliminacji mistrzostw świata Izraela z Wyspami Owczymi, który Izraelczycy wygrali 4-0.

Filip Mladenović nie zagrał w towarzyskim meczu Serbii z Katarem, który Serbowie wygrali 4-0.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Ju(L)ius - 02.09.2021 / 08:53, *.vectranet.pl

Proste! Jak legionista nie gra, to wygrywają... :)

odpowiedz
Cyniek - 02.09.2021 / 08:10, *.play-internet.pl

Kacper to dopiero będzie wycieńczony

odpowiedz
(L) eon - 01.09.2021 / 23:00, *.inetia.pl

To się nagrali. Mają prawo być zmęczeni.

odpowiedz
SEBO(L) - 02.09.2021 / 06:28, *.centertel.pl

@(L) eon: dlatego reszta,która została, dostała wolne,by byli na podobnym poziomie zmęczenia... ;) Celowy i "przemyślany" ruch...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.