fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Futsal

Sparing: Legia Warszawa 5-5 Widzew Łódź

źródło: Legia Futsal - Wiadomość archiwalna

W ostatnim sparingowym meczu przed startem sezonu futsaliści Legii Warszawa zremisowali 5-5 z Widzewem Łódź. Mecz został rozegrany w wariancie czasowym 2x20 min z zatrzymywaniem czasu
Już w najbliższą sobotę legioniści rozegrają pierwsze ligowe spotkanie w Futsal Ekstraklasie. Mecz odbędzie się w hali OSiR Włochy przy przy ul. Gładkiej 18.

Bilety można kupować na legiafutsal.com/bilety

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.