fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Futsal

W sobotę inauguracyjny mecz futsalistów w ekstraklasie

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W najbliższą sobotę w samo południe futsaliści Legii Warszawa rozegrają pierwsze w historii spotkanie na poziomie ekstraklasy. Legioniści w hali OSiR Włochy, przy ulicy Gładkiej 18 podejmować będą Futsal Leszno. Bilety na to spotkanie kosztują 10 zł (ulgowe, dla dzieci w wieku 3-12 lat oraz osób niepełnosprawnych) oraz 15 zł (normalne). Dzieci do lat 3 wchodzą na mecz bezpłatnie (bez gwarancji osobnego miejsca siedzącego). Sprzedaż biletów odbywa się tutaj - nie ma możliwości zakupu wejściówek przy wejściu do hali.

Do wsparcia naszych futsalistów na tym historycznym spotkaniu gorąco zachęcają Sekcyjni Fanatycy. "Minęły niecałe dwa lata, sekcja jest już w Ekstraklasie i należy ją powitać, jak na kibiców Legii przystało. W sobotę 11 września o godzinie 12:00 zapraszamy wszystkich, którzy nie jadą do Wrocławia, na halę przy ulicy Gładkiej do wspólnego dopingu dla naszych zawodników, którzy w stosunkowo krótkiej historii sekcji futsalu, udowodnili już wiele razy, że dają z siebie wszystko, więc pora im za to podziękować i razem wywalczyć pierwszą wygraną w Ekstraklasie! Prosimy Was, nie szukajcie wymówek, nie czekajcie nie wiadomo na co, bo potem obudzicie się pozamykani w domach i będziecie sobie myśleć, jak to super byłoby pójść sobie na jakiś mecz i podrzeć mordę. Taka okazja już 11 września, wyciągnijcie znajomych, którzy zamulili i razem zróbmy atmosferę, na jaką zasługuje Legia Warszawa" - apelują Sekcyjni Fanatycy.

Termin meczu: 11 września (sobota), godzina 12:00
Adres hali: ul. Gładka 18 (OSiR Włochy)
Ceny biletów: 10 zł (ulgowe dla dzieci 3-12 lat) oraz 15 zł (normalne)przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Bilet - 10.09.2021 / 11:46, *.com.pl

@Kibic CWKS: http://legiafutsal.abilet.pl/

odpowiedz
Kibic CWKS - 10.09.2021 / 09:22, *.175.71

Wie może ktoś, gdzie można nabyć bilet?

odpowiedz
K - 08.09.2021 / 12:33, *.chello.pl

W sobotę około 12stej jest wyjazd na mecz ze śląskiem.

odpowiedz
B. - 08.09.2021 / 12:58, *.com.pl

@K: jest o tym wzmianka w tekście. Trzeba czytać.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.