Kacper Kostorz po bramce na 1-1 - fot. Woytek / Legionisci.com

Rezerwy

III liga: Legia II Warszawa 1-1 Legionovia Legionowo

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu 8. kolejki III ligi Legia II Warszawa zremisowała z Legionovią Legionowo 1-1. Do przerwy legioniści przegrywali 0-1 po bramce Michała Bajdura, strzelonej w 44. minucie. Gola dla stołecznego zespołu zdobył w 58. minucie strzałem głową po rzucie rożnym Kacper Kostorz. W spotkaniu z liderem w rezerwach zagrało sześciu zawodników z szerokiej kadry pierwszego zespołu: Tobiasz, Włodarczyk, Kisiel, Kostorz, Ciepiela oraz Mladenović.

Fotoreportaż z meczu - 28 zdjęć Woytka

Warto dodać, że legioniści seryjnie marnowali doskonałe sytuacje - tylko w pierwszej połowie najpierw zmarnowali akcję sam na sam, a następnie dwukrotnie jeden z zawodników Legionovii wybijał zmierzającą do pustej bramki piłkę z linii bramkowej. Kolejny mecz podopieczni Marka Gołębiewskiego rozegrają za tydzień w sobotę o godzinie 16 w Szczuczynie.

III liga: Legia II Warszawa 1-1 (0-1) Legionovia Legionowo
0-1 44' - Michał Bajdur
1-1 58' - Kacper Kostorz

Legia II: Kacper Tobiasz, Kacper Kostorz, Inaki Astiz, Bartłomiej Ciepiela, Jakub Kisiel, Tomasz Nawotka, Patryk Konik, Karol Nojszewski, Szymon Włodarczyk, Filip Mladenović, Wiktor Kamiński

Legionovia: Jan Krzywański, Adam Waszkiewicz, Konrad Budek, Konrad Zaklika, Dariusz Zjawiński, Michał Bajdur, Piotr Bujak, Patryk Koziara, Grzegorz Wojdyga, Bartosz Mroczek, Kacper Kaczorowski

żółte kartki: Nawotka, Skwierczyński - Budek, Dobrogost
czerwona kartka: Budek (za dwie żółte)