Mariusz Milewski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Milewski: To był dla nas bardzo ważny mecz

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Mariusz Milewski: To był dla nas bardzo ważny mecz, pierwszy w Ekstraklasie. Nie było to łatwe spotkanie, ale najważniejsze, że zwycięskie i 3 punkty zostają w Warszawie. Nie mieliśmy ani chwili zwątpienia, mieliśmy swój plan na ten mecz. Cieszymy się ze zwycięstwa. Tak naprawdę to zespół z Leszna zmotywował nas zmotywował najbardziej, bo przed meczem wrzucali do mediów społecznościowych, że rozjadą nas 6-1 czy 8-1. Pokazaliśmy im, że w Warszawie nie jest łatwo wygrać. Cieszę się bardzo, że zdobyłem 3 bramki w tym meczu, bo wcześniej w Ekstraklasie udało mi się to chyba raz.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Szymon - 13.09.2021 / 01:44, *.t-mobile.pl

Tak to jest pycha kroczy przed upadkiem . Kozaki miali wygrać 6 czy tam nawet 8 : 1 a tu oklep. Samo życie. Graty za hatrika i za zwycięstwo. Bravo

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.