Radość Legii po bramce w Moskwie - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Video

Skrót meczu z Spartakiem

- Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa wygrała pierwsze spotkanie fazy grupowej Ligi Europy ze Spartakiem Moskwa. Jedyną bramkę zdobył w doliczonym czasie gry Lirim Kastrati. Zapraszamy do obejrzenia gola i najciekawszych akcji meczu.

Skrót meczu

WYNIKI SONDYKtóre miejsce w grupie C Ligi Europy zajmie Legia?
SUMA GŁOSÓW: 52838
START: 27.08.2021 / KONIEC: 09.12.2021


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Miro - 16.09.2021 / 14:58, *.com.pl

Jaki jest największy plus tego meczu dla prezesa Mioduskiego?

600 tys. EURO na koncie Legii

odpowiedz
Tomek Mokotów - 16.09.2021 / 15:37, *.chello.pl

@Miro:

Dla mnie też. Widząc Legię w lidze, patrząc na poprzednie lata bez wplywów z eur.pucharów to kasa. Tylko kasa. Byśmy mieli za rok co najmniej tyle samo czyli MP i grupę LE.

Jak powietrza potrzebujemy kasy by nie sprzedawać za bezcen, paru lat z rzędu w Europie, nawet jeśli nie wyjdziemy z grupy.

odpowiedz
(L)egion - 15.09.2021 / 23:27, *.tpnet.pl

Kastrati Kastratim.... ale Muci..... TO JEST KOT!!!! kolejny mecz, wchodzi i robi akcje za 3 pkt....

odpowiedz
Maciex - 16.09.2021 / 00:13, *.chello.pl

@(L)egion: Kastrati po prostu musiał być gdzie być powinien a mało takich piłkarzy mamy. Ale chcąc nie chcąc wielkie brawa za akcję bramkową

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.