Lirim Kastrati i Aleksandr Maksimienko - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Statystyki meczu z Spartakiem. Oceń grę legionistów

Woytek - Wiadomość archiwalna

Poniżej prezentujemy statystyki z meczu Spartak - Legia. W Moskwie legioniści byli przy piłce przez 49% czasu gry. Gospodarze zdecydowanie częściej oddawali strzały, ale to Legii udało się w doliczonym czasie gry przechylić szalę zwycięstwa na swoja stronę. Spartak 18 razy przekraczał przepisy gry, a Wojskowi 8. Obie drużyny otrzymały po cztery żółte kartki. Zapraszamy do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

Spartak Moskwa-Legia Warszawa
51%posiadanie piłki49%
23strzały7
3strzały celne2
6rzuty rożne3
18faule8
480podania428
402podania celne347
0spalone3
0słupki1
1poprzeczki0
4żółte kartki4
0czerwone kartki0

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
0-711 - 16.09.2021 / 11:45, *.com.cy

A ktoś ma dane dot. ilości przebiegniętych kilometrów? Wyglądało na dużą intensywność.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.