Aleksandra Jarmolińska mistrzynią Polski w Skeecie

Strzelectwo

Pięć medali na MP w strzelaniu do rzutków

Pięć medali zdobyli zawodnicy Legii na mistrzostwach Polski w strzelaniu do rzutków. Kolejne mistrzostwo Polski w konkurencji Skeet 125 wywalczyła Aleksandra Jarmolińska. Srebro w konkurencji trap mix zdobyli Katarzyna Kosiba oraz Wolodymyr Yazykov. Legioniści w konkurencji trap zdobyli ponadto srebrny medal w drużynie - w składzie Wolodymyr Yazykov, Jakub Olszewski i Mateusz Łakomy.

Brązowy medal wśród seniorek zdobyła nasza młoda zawodniczka, Katarzyna Kosiba (Trap 125 kobiet). W konkurencji trap mix, brąz wywalczyli Maria Kurpiewska z Kacprem Krysztopą. Bliski miejsca na podium w trapie byli Wolodymyr Yazykov oraz Maria Kurpiewska, którzy zajęli miejsce czwarte.

A już jutro w Bydgoszczy legioniści rozpoczną rywalizację o medale mistrzostw Polski juniorów w strzelaniu do rzutków.