fot. Legionisci.com
REKLAMA

Wyniki 9. kolejki III ligi

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W 9. kolejce rezerwy Legii zaledwie zremisowały z niżej notowaną Wissą Szczuczyn. Legionovia potwierdziła swój prymat w lidze pokonując Pilicę Białobrzegi. Z kolei ostatnie Mamry Giżycko odniosły drugie zwycięstwo wygrywając w Wikielcu. Wciąż bezkompromisowe pozostają rezerwy Jagiellonii, które tym razem pokonały u siebie Sokół Aleksandrów Kujawski.

Wyniki 9. kolejki III ligi gr. 1
GKS Wikielec 1-2 (0-0) Mamry Giżycko
Unia Skierniewice 0-0 Znicz Biała Piska
ŁKS II Łódź 2-1 (2-0) Broń Radom
Legionovia Legionowo 3-1 (1-0) Pilica Białobrzegi
Wissa Szczuczyn 0-0 Legia II Warszawa
Polonia Warszawa 2-1 (1-0) Lechia Tomaszów Mazowiecki
Błonianka Błonie 1-2 (1-1) KS Kutno
Jagiellonia II Białystok 2-0 (2-0) Sokół Aleksandrów Łódzki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3-0 (2-0) Ursus Warszawa

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.