fot. Legionisci.com
REKLAMA

Wyniki 10. kolejki III ligi

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Rezerwy Legii zaliczyły czwarty mecz z rzędu bez ligowego zwycięstwa. Tym razem "Dwójka" uległa Unii Skierniewice. Skromną, ale cenną wygraną zaliczyli gracze z Legionowa ogrywając Mamry Giżycko. Tym samym Legionovia nadal pozostaje liderem z bezpieczną przewagą nad Polonią. 10. kolejkę zamknęła wygrana Pelikana, który w pierwszej połowie przesądził o losach rywalizacji z rezerwami ŁKS-u.

Wyniki 10. kolejki III ligi gr. 1
Legia II Warszawa 0-2 (0-0) Unia Skierniewice
KS Kutno 1-0 (1-0) Jagiellonia II Białystok
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-2 (0-1) Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4-0 (1-0) Błonianka Błonie
Znicz Biała Piska 1-3 (0-1) Polonia Warszawa
Pilica Białobrzegi 2-1 (1-1) Wissa Szczuczyn
Mamry Giżycko 0-1 (0-0) Legionovia Legionowo
Broń Radom 3-2 (2-2) GKS Wikielec
Pelikan Łowicz 3-0 (3-0) ŁKS II Łódź

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.