fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

W sobotę zapraszamy na futsal!

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W sobotę o godzinie 18:00 futsaliści Legii rozegrają drugi mecz ligowy w sezonie 2021/22 przed własną publicznością. Zespół ze stolicy doskonale rozpoczął rozgrywki, notując trzy kolejne wygrane i plasuje się w ścisłej czołówce ekstraklasy. Zapraszamy do wspierania drużyny podczas meczu z innym AZS-em UG Gdańsk.

Mecz odbędzie się w hali OSiR Włochy, przy ulicy Gładkiej 18. Bilety w cenie 10 zł (ulgowy - tylko dla dzieci 3-12 lat) oraz 15 zł (normalny) + opłata za zakup biletów (3 zł) kupować można tutaj. Dzieci do lat 3 wchodzą na mecz za darmo.

Termin meczu: 2 października (sobota), g. 18:00
Adres hali: ul. Gładka 18 (OSiR Włochy)
Ceny biletów: 10 zł (ulgowe) i 15 zł (normalne)


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Dedi - 01.10.2021 / 20:47, *.plus.pl

Futsal uwielbiam, mega kondycyjna gra ostro trzeba zapiepszać kiedyś grałem amatorsko, dawne czasy. Oglądam mistrzostwa świata na Litwie mega mecze w tvp sport, Portugalia - Argentyna finał, Sensacją Kazachstan który przegrał w karnych w półfinale z Portugalią.

JAZDA LEGIA OSTRO!! Trzeba wspierać wszystkie sekcje Piłkę, Futsal, Kosza wszystko Tylko Legia L

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.