Maciej Bochniak - fot. Raffi / Legionisci.com
REKLAMA

U-17: Irlandia 2-2 Polska. Grali legioniści

źródło: 90minut.pl

W ramach turnieju eliminacyjnego rozgrywanego w Irlandii prowadzona przez Dariusza Gęsiora reprezentacja Polski do lat 17 zremisowała 2-2 w trzecim meczu grupy 5 I rundy eliminacji mistrzostw Europy przeciwko zespołowi gospodarzy. "Biało-czerwoni" tym samym zapewnili sobie awans do II rundy. W meczu zagrało dwóch z trzech powołanych piłkarzy Legii Warszawa. Maciej Bochniak zagrał od początku i został zmieniony w 90. minucie, a Jakub Jędrasik pojawił się na boisku w doliczonym czasie gry.

U-17: Irlandia 2-2 Polska
Mark O'Mahony 27, Justin Ferizaj 61 - Oliwier Sławiński 12 (k), 20

Polska: 12. Marcel Mendes-Dudziński - 16. Miłosz Kurzydłowski, 9. Bartosz Tomaszewski, 14. Mikołaj Tudruj - 5. Tommaso Guercio, 2. Jakub Staniszewski, 8. Marcel Kalemba (70' 6. Bartosz Bernatowicz), 11. Kacper Masiak (90' 18. Jakub Jędrasik), 20. Kacper Terlecki (74' 13. Dawid Gruszecki), 7. Maciej Bochniak (90' 19. Maksymilian Dziuba) - 4. Oliwier Sławiński

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.