fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Tobiasz powołany do reprezentacji U-20

źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Kacper Tobiasz został dodatkowo powołany przez trenera reprezentacji Polski U-20 Miłosza Stępińskiego na zgrupowanie w Woli Chorzelowskiej oraz na mecze Elite League z Niemcami i Norwegią. Mecz z Niemcami odbędzie się 7 października o godz. 18:00 w Rzeszowie, natomiast spotkanie z Norwegią zostanie rozegrane 11 października o godz. 15:00 w Lillestrøm.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.