U14: Wisła Płock 2008 1-5 Legia

Raffi, źródło: Legionisci.com

W zaległym meczu 10. kolejki Ekstraligi mazowieckiej U14 Legia (która we sobotę rozegrała mecz z drużyną z Niemiec) zagrała w Płocku z Wisłą. Gospodarze długo skutecznie bronili się przed utratą gola, a po przerwie zdołali nawet wyrównać z karnego. Ostatnie 20 minut należało jednak do legionistów, którzy uzyskali aż 4 trafienia i wyraźnie wygrali 5-1. Hat trickiem popisał się prawoskrzydłowy Juliusz Rafalski.

Po 10 kolejkach Legia ma na koncie 24 punkty i traci 1 "oczko" do Drukarza, z którym wygrała i przegrała bezpośrednie mecze.

Ekstraliga U14: Wisła Płock 08 1-5 (0-1) Legia Warszawa U14
Gole:
0-1 32 min. Juliusz Rafalski (as. Piotr Bzducha)
1-1 57 min. Mateusz Leśniewski (rzut karny)
1-2 61 min. Daniel Wyrozumski (as. Bartłomiej Leszczyński)
1-3 67 min. Juliusz Rafalski (as. Daniel Wyrozumski)
1-4 74 min. Juliusz Rafalski (as. Daniel Wyrozumski)
1-5 80 min. Antoni Sobolewski (as. Juliusz Rafalski)

Legia: Marcel Grzejda, Denys Stoliarenko [09] - Daniel Foks, Marceli Żek, Antoni Sobolewski, Oliwier Puto, Juliusz Rafalski, Pascal Mozie, Mikołaj Jasiński, Daniel Wyrozumski, Piotr Bzducha, Bartłomiej Leszczyński, Artur Sikorski, Filip Nieckarz, Maciej Chojnowski
Trener: Jakub Renosik, II trener: Tomasz Kycko

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.