Aleksandra Niewiadomska
REKLAMA

Kick-boxing

Porażka Niewiadomskiej w 1/8 finału MŚ

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Aleksandra Niewiadomska z Legia Fight Club wzięła udział w kick-bokserskich mistrzostwach Świata w formule K-1, które odbywają się we włoskim Lido di Jesolo. Legionistka w 1/8 finału, kategorii wagowej -60kg przegrała z mistrzynią Finlandii, Katjią Poyhonen i nie awansowała do strefy medalowej.

Za trzy tygodnie inny zawodnik LFC rywalizować będzie na międzynarodowej arenie - Konrad Kamiński poleci na mistrzostwa Europy Juniorów do Czarnogóry.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
c u L t u r a - 22.10.2021 / 03:59, *.17.4

HEJ!LEGIA!JESTEM!TOBĄ!

odpowiedz
Adam - 21.10.2021 / 16:45, *.chello.pl

Będą następne zawody. Powodzenia!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.