fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

13. kolejka Ekstraklasy. Legia w strefie spadkowej

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Za nami mecze 13. kolejki Ekstraklasy. Na początek Cracovia przegrała u siebie z Radomiakiem, a Lech tylko zremisował w Mielcu. W sobotę 7 bramek padło w Niecieczy, a 6 goli zobaczyli kibice w Białymstoku. W niedzielę Legia doznała kolejnej porażki, przez co znajduje się w obecnie w strefie spadkowej tabeli.

13. kolejka:

Cracovia 1-2 Radomiak Radom
Stal Mielec 0-0 Lech Poznań
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 4-3 Śląsk Wrocław
Warta Poznań 0-2 Lechia Gdańsk
Górnik Zabrze 0-0 Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok 3-3 Piast Gliwice
Wisła Płock 2-0 Wisła Kraków
Górnik Łęczna 0-0 Raków Częstochowa
Legia Warszawa 0-2 Pogoń Szczecin

Aktualna tabela Ekstraklasy
Wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (62)

+dodaj komentarz
Czesław Wroniecki - 01.11.2021 / 10:37, *.inetia.pl

Jest 19 a po po dwóch zaległych będzie 25 punktów straty!Taka to Legijna matematyka

odpowiedz
OLaf - 01.11.2021 / 10:22, *.tpnet.pl

Michał Żyro mial iść w ślady piłkarza który się ujawnił że jest homo ale mu zakazali bo państwowe spółki by się wycofały a nik o zdrowych zmysłach nie chce ekstraklapy sponsorować

odpowiedz
L - 01.11.2021 / 12:52, *.tpnet.pl

@OLaf: a ty na..ebany cały czas po wczoraj?

odpowiedz
PLK - 31.10.2021 / 20:47, *.156.70

Tu coś się złego dzieje w głowach piłkarzy!!!! Tworzą sytuacje i nie potrafią ich wykorzystać!! Sto a nawet dwustuprocentowe sytuacje!!!! Tam jest potrzebny psycholog!!! Światowej klasy psycholog!!! Tam musi ktoś dotrzeć a przyjdą wyniki... Trzeba szybko reagować!!! Ten sezon już stracony ale trzeba walczyć o to co pozostało do wywalczenia... Pozdro Bracia i głowy do góry... TYLKO LEGIA...

odpowiedz
Gorec - 31.10.2021 / 20:42, *.t-mobile.pl

jest kasa z Ligi Europy, jest ok.

odpowiedz
Ja jo - 31.10.2021 / 20:02, *.206.183

Lech tylko zremisował a Legia aż przegrała panie redaktorze ....

odpowiedz
petarda - 31.10.2021 / 19:39, *.tpnet.pl

niech jeszcze zatrudnią sprzątaczek jako eksperta od futbolu

odpowiedz
Nigdy!Nie!spadniemy! Ty spadaj ! Mioduski! - 31.10.2021 / 17:37, *..

Jeszcze raz, wrazie dna i goryczy...caLy stadion ŻEGNA zarzád i wLaściciela! .........myśle że Zwyciéżymy!ale to✨⚽️✨magiczna,...... dopuki ⚽️ w grze nigdy nie wiadomo!Legio!Super!Mocniej !taki transparént dla piłkarzy!albo cała Żyleta pokryta tym hasłem!i doping mega miazga!12! Robi!Meksyk! Legiooo! Suuupeeer! Moocniieej!!

odpowiedz
Wielki zderzacz Hadronów - 31.10.2021 / 15:26, *.t-mobile.pl

Ktoś się chce założyć ze mną, że spadniemy z ligi w ciągu najbliższych 3 lat? Na przykład o dobry alkohol, przyjmuję tylko poważne oferty. Mioduski w Legii odtwarza cwany teatr, a wielu wierzy, że jest głupcem i nieudacznikiem nieumiejętnie prowadząc klub. Nie jest głupcem, wręcz przeciwnie, jest bardzo cwany, przebiegły i inteligentny. On doskonale wie co robi, robi to celowo. Jeszcze nie rozkminiłem czemu stara się obniżyć wartość klubu (sprzedaż, przejęcie firmy?) ale jego działania nie są przypadkowe i mają doprowadzić do utraty płynności finansowej klubu i obniżenia wartości. Z pozoru głupie, czemu ktoś miałby sam sobie szkodzić, przecież to jego klub. Srałby we własne gniazdo? Tego jeszcze właśnie nie kumam, w co gra Mioduski? Transfery z Legii za niską kwotę jak np. Juranović i sprowadzanie szrotu za dobre pieniądze świadczyłyby, że nie zależy mu już na zarobku, on swoje już dawno wyciągnął. Pozbywanie się dobrych piłkarzy za darmo (Wszołek, Vesović) też było dziwne. Zdaje sobie sprawę, że Legia z długów już nie wyjdzie. Zatrudnianie kolejnych ludzi od niczego do korpozarządu to tylko pretekst do następnych wydatków aby zwiększyć koszty. To samo ze sztabem szkoleniowym. Wyrzucony Mucha i jeszcze ktoś, mają ważne kontrakty, trzeba im płacić. Na ich miejsce przyszli następni i to nawet kilku, następne wydatki. To samo z trenerami. Wyrzuceni Vuković i Michniewicz mają kontrakty, a nie wiem czy Sa Pinto też nie (miał 3-letni kontrakt), też trzeba płacić, a jest już nowy trener. Opłacamy 4 trenerów jednocześnie? Gołębiewski to marionetka, człowiek tak naprawdę z ulicy, bez kariery, doświadczenia, autorytetu. On ma to ogarnąć? To już nawet śmieszne nie jest. Będzie usprawiedliwienie dlaczego Legia walczy o utrzymanie, bo przecież trener dopiero się uczy, nabiera doświadczenia, nieobyty w ekstraklasowych realiach. Dać do mistrza Polski człowieka z 3 ligi to normalne? Ciekaw jestem tylko czy Gołębiewski zdaje sobie sprawę, że robi z siebie durnia bredząc, że wierzy w mistrzostwo Polski, porównując mecz z amatorami z 3 ligi do finału LE i ciesząc się po wymęczonym 1-0 gdzie hydraulicy i listonosze ze Skolwina oddali więcej strzałów niż mistrz Polski? On tam widział walkę i chęci. Takiego komika to u nas jeszcze nie było. Czeka nas w tym sezonie wiele zaskakujących meczów jak w tragikomedii. Po cichutku, pomalutku obniża się poziom sportowy w klubie zwiększając PR, a działając na szkodę klubu "pod stołem". Jeszcze raz napiszę, Mioduski doskonale wie co robi. Na niektóre rzeczy oczywiście nie ma wpływu jak np. na wynik pojedynczego meczu ale całokształt funkcjonowania klubu i drogi którą zmierza Legia to celowe jego działanie.

odpowiedz
Biała Siła - 31.10.2021 / 20:12, *.t-mobile.pl

@Wielki zderzacz Hadronów: Już Ci tłumacze kolego ,jak niewiadomo o co chodzi to o pieniądze chodzi ! Moja teoria taka jest , pozdrowienia

odpowiedz
Semper Fi - 01.11.2021 / 14:02, *.181.227

@Wielki zderzacz Hadronów: Poczytaj o smierci Pana Petelickiego, i operacji likwidacji ruchu kibicowskiego w Polsce.
O tajemniczym funduszu z Luksemburga i o powiazaniach Miodka z Bankiem Miedzynarodowym.
Jesli jeszcze tego nie wiesz, to czas szybko sie obudzic, bo wg nowego porzadku swiata masz zostac w domu albo wziasc szczepionke?
A ruch Legii stanowil iskre zapalna, tak samo jak marsz narodowy, teraz nie bedzie dwoch ostatnich bastionow, symbolow oporu i wolnosci, nie bedzie juz niczego co daje ludziom Nadzieje!!! Pozdro.

odpowiedz
Kolega po szalu - 31.10.2021 / 14:10, *.plus.pl

Dobrze że nie wzięliśmy kiedyś tego Guli Wisła mając w sumie niezły skład gra taki piach pod jego wodzą.

odpowiedz
Wielki fan nowego trenera - 31.10.2021 / 14:12, *.plus.pl

@Kolega po szalu: i to jest właśnie żenada że nawet z nami wygraly Amica i Wisła bo się spięły na nas jak my w LE na Spartaka i Leicester.

odpowiedz
:) - 31.10.2021 / 14:08, *.plus.pl

Amica mocna u siebie bo na wyjazdach słabizna a i tak z nami wygrali jakie to żałosne.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 31.10.2021 / 14:16, *.plus.pl

@:): bo aktualnie może z nami wygrać każdy spójrz na kim zdobyliśmy te 9 pkt Wisłą Płock co dostaje wszystko na wyjazdach Łęczna co ja leje każdy prawie i Warta a reszta w plecy. Meczami sezonu będa dla nas mecze z Brukbetem a nie z Amica czy Rakowem.

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 31.10.2021 / 14:18, *.plus.pl

@Wieczny fan Mioduskiego : W Niecieczy zawsze było ciężko.

odpowiedz
Kibic z tik-toka - 31.10.2021 / 14:20, *.plus.pl

@Wieczny fan Mioduskiego : cóż kiedyś Wodzisław teraz Nieciecza

odpowiedz
:) - 31.10.2021 / 14:23, *.plus.pl

@Kibic z tik-toka: a jak zaczęło iść w Olsztynie to Stomil spadł z ligi

odpowiedz
Wielki fan nowego trenera - 31.10.2021 / 14:25, *.plus.pl

@Kibic z tik-toka: no fakt ani z Termalica ani Sandecja w Niecieczy nie wygralismy dobrze że Grodzisk powoli odczarowany zostaje.

odpowiedz
Ja - 31.10.2021 / 14:26, *.plus.pl

@:): w Bełchatowie też jakoś szło ale w Częstochowie będzie ciezko

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 31.10.2021 / 14:29, *.plus.pl

@:): Radzionków też niestety poleciał jakoś wtedy?

odpowiedz
Antyczesio - 31.10.2021 / 14:31, *.plus.pl

@Zbieracz kartonow: oby się nie okazało że będziemy jeszcze grali w Niepołomicach
lub Opolu zamiast Niecieczy.

odpowiedz
Wróżący z fusow - 31.10.2021 / 14:33, *.plus.pl

@:): widząc co się dzieje to istnieje szansa na wyjazd do Olsztyna o ile Stomil się utrzyma w 1 lidze.

odpowiedz
Hotel Golebiewski - 31.10.2021 / 14:39, *.plus.pl

@Wróżący z fusow: na Mazury nie trzeba jechać grać w Olsztynie przecież trener ma tam hotel i ,,zgrupowanie" zimowe tam ma być.

odpowiedz
peru123 - 31.10.2021 / 01:39, *.plus.pl

No to git, pyry się skończyły, super genialny pomysł prezesa odpala, tajemniczy geniusz trenerski się objawi i oto nasza ukochana Legia wkroczy na cudowną Ścieżkę zwycięstw , prezes i jego świta upewnia się w swoim nieomylnym geniuszu, stworzyli Trenera na miarę Kllopa, albo innego Guardioli, i to u Nas tu w Warszawie, da się, Dasie, Tylko Legia

odpowiedz
Darek - 31.10.2021 / 02:42, *.chello.pl

@peru123: I właśnie się obudziłeś.

odpowiedz
Arek - 31.10.2021 / 00:11, *.tpnet.pl

No to grubo. Strefa spadkowa wita.

odpowiedz
Tomasz - 31.10.2021 / 00:00, *.tpnet.pl

Tylko Legia , ukochana Legia , dziś Warszawa czeka na zwycięstwo Twe ( L ) .

odpowiedz
StanLey - 31.10.2021 / 01:05, *.57.43

@Tomasz: TyyyyyyLkooooo!Leeeegiiiaaa!uuuuukoooochaaaaaanaaaa! Leeeeegiaaaaaaaa!

odpowiedz
Wolska dla Wolaków - 30.10.2021 / 14:36, *.com.pl

Ale meczycho w Niecieczy,nasza ofensywa na tle Brukbetu i Śląska to wygląda jak niepełnosprawni(nie obrażając niepełnosprawnych),coś czuje ze jak się szybko nic nie zmieni ,chodzi mi o normalnego trenera który ustawi do pionu grajków to naprawdę możemy w tym roku walczyć o utrzymanie ,wygląda to bardzo źle

odpowiedz
Wolfik - 30.10.2021 / 15:21, *.mm.pl

@Wolska dla Wolaków: Tak, zaczyna być.....ciekawie.

odpowiedz
Wolska dla Wolaków - 30.10.2021 / 14:36, *.com.pl

Ale meczycho w Niecieczy,nasza ofensywa na tle Brukbetu i Śląska to wygląda jak niepełnosprawni(nie obrażając niepełnosprawnych),coś czuje ze jak się szybko nic nie zmieni ,chodzi mi o normalnego trenera który ustawi do pionu grajków to naprawdę możemy w tym roku walczyć o utrzymanie ,wygląda to bardzo źle

odpowiedz
Ujazd - 30.10.2021 / 18:36, *.55.79

Następnym trenerem Legii będzie Ace Ventura

odpowiedz
NoToRasizm - 31.10.2021 / 14:08, *.timplus.net

@Ujazd: a w najbliższym oknie transferowym ściągną kozę i 2 małpy...

odpowiedz
xcx - 30.10.2021 / 14:01, *.t-mobile.pl

no niestety Brukbet załadował Magierze i jest spadkowa.. natychmiastowe spięcie dup bo to jest upadlające !!

odpowiedz
O nic - 30.10.2021 / 12:47, *.play-internet.pl

Stalówka Mielec wsadziła lechowi w dupę widelec

odpowiedz
WBA - 30.10.2021 / 02:02, *.as13285.net

Brawo RKS gol w ostatnich minutach
To jest esencja footbollu

odpowiedz
Mielonka zatrzymała Piree ! - 29.10.2021 / 22:48, *.tpnet.pl

Brawo Stal , Kartofle wpadły w sitko i nie umieściły piłki w siatce ani razu . Poprzeczka to nie to samo , haaahahaha , cieniasy ! Jeszcze się jesień nie skończyła , a oni już gubią punkty - przewidzieliśmy to , prawda ? Tym bardziej szkoda , że my (L) nie najlepiej gramy (jak dotąd) , oj szkoda ... Nie traćmy jednak nadziei .

odpowiedz
Ryj - 29.10.2021 / 23:22, *.t-mobile.pl

@Mielonka zatrzymała Piree !: Weź wyluzuj.

odpowiedz
Wolfik - 30.10.2021 / 15:51, *.mm.pl

@Mielonka zatrzymała Piree !: Nadziei nie tracimy. Powinniśmy sie jednak utrzymać.....

odpowiedz
(L)oczek - 29.10.2021 / 22:36, *.tpnet.pl

Brawo Radomiak , brawo bracia , gol w ostatniej minucie ! Probierz znowu będzie pił Łyskacza całą noc z żalu , że przegrał . A my z radości . Oby w Niedzielę było tak samo (z tym że lepiej strzelać gole trochę wcześniej , nie w ostatniej chwili , hehe) . Pozdro .

odpowiedz
POZDRO DLA STAREGO SITKA! - 29.10.2021 / 21:22, *.133.73

Sitek mocno dośrodkował przed bramkę, ale nikt nie zdołał oddać strzału.... Aktualnie dzielnie 45 min Stal sie broni...

odpowiedz
A TAKIE TAM... - 29.10.2021 / 20:05, *.133.73

LET'S GO STAL MIELEC!URWIJ!PUNKTY!ŁASZKOWI !

odpowiedz
Obiektywny znawca - 29.10.2021 / 11:05, *.icpnet.pl

Wtyki, donosicielie, partactwo, upiększanie prawdy, wytaczanie procesów za mówienie bolesnej prawdy, niedługo OMON na stadionie ....
witamy "Nowy Ład"!!!

Kibicu opamiętaj się!!!
Kibicu idź pod stadion, ale nie wchodź na mecz!!!
Wolność słowa i prawdy!!!

odpowiedz
Biała Siła - 30.10.2021 / 01:04, *.t-mobile.pl

@Obiektywny znawca: Pamiętasz akcję widelec

odpowiedz
Pawełek - 29.10.2021 / 10:15, *.netfala.pl

Ja to wam powiem, że w tym sezonie zawieszam kibicowanie Legii i kibicuję Rakowowi, żeby zdobył mistrza. Dla Legii sezon już jest pozamiatany, ale Raków niech zdobędzie to mistrzostwo bo zasługuje na to pod kierunkiem Marka Papszuna. No i przy okazji nie można dopuścić, żeby posrański łach zdobył mistrza.
W przyszłym sezonie Papszun przyjdzie do Legii i to my wtedy będziemy zamiatać wszystkich.

odpowiedz
ToJeAmelinium. - 29.10.2021 / 10:28, *.55.238

@Pawełek: Czyli jednym słowem jesteś kibicem sukcesu a nie Legii.

odpowiedz
Macij - 29.10.2021 / 11:15, *.supermedia.pl

@Pawełek: „zawieszasz kibicowanie Legii?” Skoro tak piszesz to nigdy Legii w sercu nie miałeś. To strona dla prawdziwych kibiców.

Jak miałem 8 lat (kibicowałem Pekasowi Pruszków) Kiedy tytuł zdobył Zepter Śląsk Wrocław zapytałem Mamy „ czy od teraz mam kibicować Zepterowi?” Wpoiła mi, że teraz tym bardziej muszę kibicować Pekaesowi, żeby tytuł odzyskali.

Zrozum człowieku co napisałeś i jak się wygłupiłeś…

odpowiedz
Ryj - 29.10.2021 / 11:41, *.47.6

@Pawełek: czy Tobie się sufit na głowę nie spadł?

odpowiedz
bolo - 29.10.2021 / 13:03, *.getfiber.pl

@Macij: I kibicujesz nadal Pekaoswowi? Nigdy nie chciałeś się przerzucić na PKP?

odpowiedz
Maciej - 29.10.2021 / 13:44, *.supermedia.pl

@bolo: PEKAES Pruszków. Niegdyś topowy klub koszykarski. Wiec nie wiem z czego beka…

odpowiedz
RW - 29.10.2021 / 16:36, *.vectranet.pl

@Maciej: Gimby nie znajo

odpowiedz
Bolo - 29.10.2021 / 20:50, *.getfiber.pl

@RW @,maciej: jest coś takiego jak sarkazm i ironia. Beka z tej infantylnej opowieści o istocie kibicowania. Sorry, ale to jakbyś tłumaczył że jak się jest głodnym to trzeba zrobić kanapkę i zjeść bo tak Cię mama nauczyła

odpowiedz
Arek - 29.10.2021 / 23:22, *.tpnet.pl

@Pawełek: to wy...laj na strony Rakowa.

odpowiedz
Arek - 29.10.2021 / 23:24, *.tpnet.pl

@Maciej: o Mazowszance pewnie też nie słyszeli. Poza tym, że to taka woda kiedyś była.

odpowiedz
Reader - 30.10.2021 / 16:13, *.chello.pl

@Arek:
a jeszcze jest do kupienia ta woda; bo ta firma chyba upadła
ale widziałem niedawno reklamy tej marki

odpowiedz
Arek - 31.10.2021 / 00:15, *.tpnet.pl

@Reader: nie wiem. Ale ktoś nawet ostatnio mówił, że też widział tą wodę. Znaczy chyba jest.

odpowiedz
powiś(L)e - 01.11.2021 / 11:44, *.waw.pl

@Pawełek:
Trener to jedno.Fakt. Ale tu trzeba też powymieniać przepłacone zagraniczne pizdeczki na porządnych piłkarzy najlepiej polskich.Dyletant i fuszerant Pudel ma jednak swoją wizję.Program naprawczy powinien zacząć się od wywiezienia na taczce Pudla i jego korporacyjnych przydupasów w okolice wysypiska śmieci.Inaczej lepiej nie będzie.Tylko gorzej.Pozdrawiam.

odpowiedz
asddd21 - 29.10.2021 / 09:26, *.com.pl

Pytanie, czy jak piłkarze wygrają to też pójdą świętować w miasto w tańce i kolejny miesiąc nic nie wygrają?

odpowiedz
SEBO(L) - 29.10.2021 / 14:01, *.chello.pl

@asddd21: póki co świętują porażki...

odpowiedz
Alan - 29.10.2021 / 09:21, *.t-mobile.pl

Remis biore w ciemno.......

odpowiedz
Lupus - 30.10.2021 / 22:24, *.centertel.pl

@Alan: Ale z Napoli, jutro trzeba wygrać!!!

odpowiedz