Yuri Ribeiro - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Ribeiro: Jesteśmy gotowi na kolejne mecze

Redakcja, źródło: polsatsport.pl

Yuri Ribeiro: Wiedzieliśmy, że to będzie ciężkie spotkanie, ale zagraliśmy dobrze. Może lepiej w pierwszej połowie. Wiedzieliśmy, że druga będzie cięższa. Świt to dobry zespół, z ambicjami. Graliśmy jednak dobrze, mieliśmy ducha zespołu, a to jest najważniejsze. Możemy być zadowoleni z tego meczu, a teraz skupiamy się na spotkaniu ligowym. Dzisiejszy mecz jest inny niż ligowe. W pucharach zespoły grające przeciwko Legii zawsze dają z siebie 100%. My też chcemy tak grać. Jesteśmy gotowi na kolejne mecze.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
M3 - 29.10.2021 / 17:26, *.jmdi.pl

Panie Ribeiro, grasz pan na poziomie maksymalnie zmotywowanego przeciwnika wczorajszego meczu.

odpowiedz
Miodek amatorek - 28.10.2021 / 23:17, *.com.pl

Przestańcie pić - zacznijcie grać

odpowiedz
miron - 28.10.2021 / 20:51, *.jmdi.pl

Znowu chcecie zwolnić trenera?tak wasza gra wygląda...masakra

odpowiedz
Legion - 28.10.2021 / 19:52, *.chello.pl

Inni dają się z siebie 100% i wy "też tak chcecie grać". To przepraszam bardzo, kto do K....Y NĘDZY WAM BRONI I PRZESZKADZA TAK GRAĆ!!!!!???? Zamknąć wreszcie te ryje, przestać pi........ć te frazesy wiecznie i zacząć grać!

odpowiedz
Arecki - 28.10.2021 / 19:26, *.mm.pl

Co oni piją, mamroty nad zalewem, że takie głupoty wygadują..... Zarabiać tyle siana i pić alpagi.....

odpowiedz
bronek49 - 28.10.2021 / 18:38, *.chello.pl

co ten człowiek za bzdury opowiada jak dla was ciężkim spotkaniem jest gra z trzecioligowcem i twierdzi że rozegrali dobre spotkanie to już nie wiem jak oni muszą mieć te mózgi przepalone od gorzały ,wy nie jesteście przygotowani na następne mecze bo znowu będzie pogrom z innymi zespołami

odpowiedz
Reader - 28.10.2021 / 17:11, *.chello.pl

fajny kabareciarz;
gotowy to ty jesteś do odlotu do Portugalii

odpowiedz
Avatar - 28.10.2021 / 16:54, *.centertel.pl

Pier..olą takie głupoty jak by jeszcze nie wytrzeźwieli.Dramat za dramatem dramat pogania.
Amen

odpowiedz
Mądrala 0,7 - 28.10.2021 / 16:52, *.246.2

Kolejny oderwany od rzeczywistości .. =. Klub z ambicjami ? Świt to dobry zespół ? Na waszym tle to zespoły z A klasy wyglądają już bardzo dobrze. (Oczywiście szacunek dla klubów z A/B klasy ) Jedno jest pewne gracie piach i to straszny , zamiast wyjść powiedzieć ze jesteśmy bez formy , ważny awans i tyle. Z taką grą min 5 od Pogoni w niedziele. Zero ambicji woli walki , głupie straty. Z dystantus wszystko daleko od bramki albo w las.Trzeba się ogarnąć i zacząć grać , na naszą ligę wystarczą chęci bieganie i troche techniki , ale widze ze tutaj brak wszytkiego.

odpowiedz
kalosz - 28.10.2021 / 16:50, *.mm.pl

co za tuman.... w kazdym meczu kazdy sie na Legie spina..boto Legia.... wezcie przekarzcie to tym"kopaczom"

odpowiedz