Sparing: Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2-1 Legia II Warszawa

Raffi, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu sparingowym rozegranym w Legia Training Center Legia II Warszawa przegrała z Pogonią Grodzisk Mazowiecki 1-2 (1-1). Bramkę dla stołecznego zespołu prowadzonego po raz pierwszy przez Piotra Zasadę zdobył w 26. minucie Jehor Macenko. Oba zespoły, szczególnie w II połowie skorzystały z całego szerokiego składu; w drużynie rezerw Legii większość graczy po przerwie stanowili zawodnicy występujacy na co dzień w CLJ.

Sparing: Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2-1 (1-1) Legia II Warszawa
Piotr Maślanka b.a. 28, Wojciech Kalinowski b.a. 69 - Jehor Macenko 26 (as. Nikodem Niski)

Legia II Warszawa: Jakub Murawski (46' Jakub Trojanowski) - Nikodem Niski (62' Bartosz Dziemidowicz), Jehor Macenko (70' Robert Żolik), Jakub Furman (46' Jakub Rutkowski), Jakub Kwiatkowski (46' Hubert Derlatka), Kacper Gościniarek (62' Ignacy Dawid), Osamah Al-Mubaireek (46' Patryk Romanowski), Fryderyk Janaszek (46' Bartosz Wicenciak), Kuba Wiśniewski (46' Maddox Sobociński), Kajetan Staniszewski (46' Kacper Imiołek), Arkadiusz Ciach (62' Jordan Majchrzak)
Trener: Piotr Zasada, II trener: Sławomir Cisakowski