Kosta Runjaić - fot. Mishka / Legionisci.com

Konferencja pomeczowa

Runjaić: Legia pokazała charakter

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Kosta Runjaić (trener Pogoni): Wiedzieliśmy, że musimy pokazać się z jak najlepszej strony i jako drużyna grać i przetrwać. Udało nam się to przez cały mecz. Zaczęliśmy dobrze, ale Legia pokazała od 20-25 minuty bardzo dobre akcje. W efekcie był to wyrównany i otwarty mecz. Jednak w odpowiednim czasie zdobyliśmy bramkę na 1-0, a tuż po przerwie podwyższyliśmy na 2-0.
Wiedząc, że Legia jest w kryzysie, po tym 0-2 nogi i głowa mogły być cięższe u rywali. Mimo to, Legia próbowała grać do przodu i czuć było, że chcą zdobyć bramkę kontaktową. W moim odczuciu gospodarze pokazali charakter.

My pokazaliśmy się z dobrej strony. Chłopcy dali z siebie wszystko. Powinniśmy lepiej wykorzystać nasze kontry, bo bramką na 3-0 mogliśmy zamknąć ten mecz. A tak, do końca było interesująco. Gratuluję drużynie. Teraz pozostał nam jeden mecz przed przerwą na kadrę i musimy do niego podejść z pełną koncentracją.