fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Losowanie 1/8 finału Pucharu Polski

źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Losowanie 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski odbędzie się w najbliższy piątek - 5 listopada o godz. 12:00. Mecze tej rundy zaplanowano na 30 listopada-2 grudnia, a termin rezerwowy to 23-25 listopada.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
Żart - 04.11.2021 / 12:29, *.171.7

Na tym etapie nie ma już słabych drużyn :)

odpowiedz
Warszawiak1234 - 04.11.2021 / 07:06, *.aster.pl

Widze ze niektorzy maja juz kompleks trafienia na druzyne z obecnej czolowki. Paradoksalnie mamy bardzo dobrych pilkarzy tylko nie ma kolektywu I chwilowo cos sie zacielo. Wierze ze sie odblokuja i wspolnie zaczna grac i wygrywac.

odpowiedz
Ryś - 04.11.2021 / 01:05, *.vectranet.pl

Myślę że jedyną nadzieją na przyszłoroczne puchary jest PP.

odpowiedz
Kibic Piasta - 03.11.2021 / 15:53, *.163.137

W sumie historia lubi się powtarzać, to może w 1/8 znowu Legia z Piastem, tylko tym razem Legia na wyjeździe i znowu jakieś skromne 4:1 w plecy i wylot z PP?

odpowiedz
Andrzej - 03.11.2021 / 13:57, *.waw.pl

Kogo nie wylosujemy będzie bardzo ciężko awansować dalej.

odpowiedz
Żmija - 03.11.2021 / 10:14, *.centertel.pl

Wiara przenosi góry ! Jak spadać to z wysokiego konia, a **uj, niech będzie poznański łach ????????

odpowiedz
Konrad1976 - 02.11.2021 / 22:59, *.plus.pl

Można by wylosować jakiś Izolator Boguchwała bo inaczej będzie ciężko...

odpowiedz
Jasio - 02.11.2021 / 22:38, *.aster.pl

Co taka pełna ta informacja jak nigdy? Jest i lista klubów i miasta z jakich pochodzą, podano też liczbę pucharów zdobytych przez dany klub, a także w której klasie rozgrywkowej obecnie występuje. Nie poznaję was. Kiedyś podalibyście tylko termin, góra dwie linijki tekstu i cześć.

odpowiedz
Semper Fi - 03.11.2021 / 01:48, *.ovh.us

@Jasio: Jasiu, ja rozumiem, ze to jakis żart?

odpowiedz
Arek - 02.11.2021 / 22:21, *.tpnet.pl

Mam rozumieć, że jak ten grudzień nie wypali cofniemy się w czasie. Co to za mądre głowy tam siedzą to się nie dzieje.

odpowiedz
WOJNA NA KAŻDYM SZCZEBLU!NIECH MIODUSKI PŁACI! - 02.11.2021 / 21:07, *..

DOBRZE BY BYŁO Z WIDZEWEM TERAZ ZAGRAĆ, I BURDY, ŚWIĘTĄ WOJNE NA TRYBUNACH!JAK ZA DAWNYCH LAT!POTEM CAŁY SEKTOR NA MURAWE!NA NAJLEPSZE HISTORYCZNE STARCIE !CO NAM ZOSTAŁO..BYĆ TOP 1!ULTRAS BO NIE MA PIŁKARZY U NAS WALECZNYCH TYLKO DARMOZJADY!I PO SEZONIE....

odpowiedz
L - 02.11.2021 / 23:01, *.play-internet.pl

@WOJNA NA KAŻDYM SZCZEBLU!NIECH MIODUSKI PŁACI!: Na trybunach było by fajnie ale na boisku nasze gwiazdy mogły by sobie nie poradzić...

odpowiedz
Hubi - 02.11.2021 / 19:43, *.play-internet.pl

Widzew Puchar jest naszzz!!!

odpowiedz
Bodzio - 03.11.2021 / 15:19, *.plus.pl

@Hubi: o czym ty marzysz chłopaku.jestescie najgorszym zespołem z tych co pozostały.garbarnia was dojedzie rezerwowym skladem

odpowiedz
ZaDropsyMops - 02.11.2021 / 18:55, *.chello.pl

Dawac nam tu Widzew !! W o j n a !!!

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 03.11.2021 / 07:08, *.play-internet.pl

@ZaDropsyMops: za rok w lidze sie spotkamy. Tylko Nie wiem w ktorej.

odpowiedz
Micek - 03.11.2021 / 09:09, *.centertel.pl

@Czwarty Pasek Na Dresie: nic pewnego, możemy się minąć

odpowiedz
G79 - 02.11.2021 / 18:13, *.plus.pl

Puchar dla Legii !!!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 02.11.2021 / 17:49, *.centertel.pl

Strach wylosować i Świt Nowy Dwór...A to optymistyczna wersja...

odpowiedz
Kuchy King - 02.11.2021 / 17:15, *.vectranet.pl

Dawać Motór z Lublina!!!

odpowiedz
iraz - 03.11.2021 / 11:39, *.mm.pl

@Kuchy King: Hej a ty za kim ? Ze chcesz wylosowac Motorek ? ja z LUBLIN .

odpowiedz
Franco - 02.11.2021 / 17:04, *.plus.pl

Juz pograne...

odpowiedz