fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Video

Skrót meczu z SSC Napoli

Redakcja, źródło: TVP Sport - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa przegrała 1-4 z SSC Napoli. Gospodarze wyszli na prowadzenie dzięki trafieniu Mahira Emreliego. Jednak po zmianie stron do siatki trafiali już tylko goście, którzy najpierw wykorzystali dwa rzuty karne a po trafieniach Lozano i Ounasa dobili rywali. Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu.

Skrót z meczu na TVP Sport


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
kalosz - 05.11.2021 / 05:28, *.mm.pl

emreli?prawa noga do tramwaju....bo inaczej jak dobijal po slupku ..wystarczylo przelozyc na prawą i...spytac bramkarza gdzie chce... :) tez sie chlop zagotowal:(

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.