Mateusz Kania w Kolumbii przed MŚ w jeździe szybkiej na rolkach
REKLAMA

Rolki

Mateusz Kania wystartuje na MŚ w Kolumbii

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Zawodnik sekcji łyżwiarskiej Legii Warszawa, Mateusz Kania od poniedziałku przebywa w w Kolumbii, gdzie w piątek rozpoczną się Mistrzostwa Świata w jeździe szybkiej na rolkach. Legionista reprezentować będzie nasz kraj, a my trzymamy kciuki za jak najlepsze starty naszego zawodnika.

W piątek będzie miała miejsce ceremonia otwarcia, a pierwsze starty rozpoczną się w sobotę. Przed Mateuszem siedem ciężkich dni startowych wśród światowej czołówki!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.