fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Futsal

W czwartek mecz futsalistów z liderem

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W najbliższy czwartek, 11 listopada, futsaliści Legii rozegrają kolejne ekstraklasowe spotkanie w obecnym sezonie. Podopieczni Pawła Juchniewicza na parkiecie przy Gładkiej 18 podejmować będą lidera rozgrywek, Piasta Gliwice, który w obecnym sezonie ma bilans 8 zwycięstw i 1 przegraną.

Zachęcamy do wspierania naszej drużyny!

Mecz Legii z Piastem rozpocznie się o godzinie 20:00 w hali OSiR Włochy. Bilety w cenie 10 złotych (ulgowe, dla dzieci 3-12 lat) oraz 15 złotych (normalne) kupować można TUTAJ.

Termin mecz: czwartek, 11 listopada g. 20:00
Adres hali: ul. Gładka 18 (OSiR Włochy)
Ceny biletów: 10 zł (ulgowy) i 15 zł (normalny)


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
grzesiek - 08.11.2021 / 15:42, *.centertel.pl

Na pewno po jajach

odpowiedz
Singman - 08.11.2021 / 13:13, *.chello.pl

to chyba znowu po jajach

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.