Arkadiusz Żakieta - fot. Woytek / Legionisci.com

Żakieta: Cieszymy się ze zwycięstwa

Hugollek, Maciej Frydrych , źródło: Legionisci.com

- Pokazujemy, że nie jesteśmy tylko beniaminkiem z nawy. Do każdego meczu podchodzimy z jak największą koncentracją. Jeżeli ktoś z nami wygra to musi się bardzo napocić, bo nie oddajemy punktów za darmo - powiedział po wygranym meczu z AZS-em AGH Kraków Arkadiusz Żakieta.

- Mecz z Krakowem był pod naszą kontrolą, może poza drugim setem, gdzie popełniliśmy dużo błędów. Dobrze funkcjonowaliśmy w każdym elemencie. Zespół z Krakowa nie zaskoczył nas niczym. Cieszymy się ze zwycięstwa.

- W drugim secie Kraków zaryzykował, gdyż pierwszego seta przegrał gładko bodajże do 16. Wiedzieli, że muszą w tym secie zaryzykować zagrywką i w ataku im się to opłaciło. My popełniliśmy kilka błędów na zagrywce, ale fajnie weszła druga szóstka, gdzie Kamil i Bartek podciągnęli naszą grę. Niewiele brakowało do wyniku na styku, ale w końcówce nasz rywal nam odjechał. Na szczęście w trzecim secie zaczęliśmy dobrze zagrywać, dzięki czemu udało nam się zdobyć trzy punkty.

- Przy kibicach gra się zdecydowanie lepiej, gdy czujesz doping i wsparcie. W meczu z Krakowem fanów pojawiło się więcej, wiec na pewno kibiców przyciąga nasza dobra postawa na boisku. Fajnie się nas ogląda. Zapraszamy częściej na mecze.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.