Patryk Akala - fot. Hugollek / Legionisci.com

Akala: Tworzymy kolektyw

Hugollek, Maciej Frydrych , źródło: Legionisci.com

- Tworzymy kolektyw, jako drużyna, co daje nam więcej pewności, którą nabyliśmy poprzez zeszły sezon. W naszej grze nie ma wahań emocji czy sinusoidy. Póki co sprawdza się to nam, więc nie będziemy tego zmieniać - powiedział po wygranym meczu z AZS-em AGH Kraków Patryk Akala.

- Jest się z czego cieszyć. Zdobyliśmy sześć punktów w dwóch meczach, co jest dla nas bardzo cenne. Nasza gra wygląda tak samo. Dążyliśmy do tego, aby grać swoją siatkówkę, spokojną, aby nie udzielały nam się zbędne emocje. To co ćwiczymy na treningach, potem pokazujemy podczas meczów. Mamy na swoim koncie 12 punktów, więc jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej.

- Zauważyłem sporą różnice jeśli chodzi o nasz pierwszy mecz, a tym co jest teraz, jeśli chodzi o kibiców na trybunach, a minęło zaledwie półtora miesiąca. Fajnie, że tak to wygląda i więcej kibiców w Warszawie wie, że nie tylko jest Projekt, ale że Legia ma mocną sekcję siatkówki. Kibice są naszym siódmym, a nawet ósmym zawodnikiem. Bardzo nam pomagają, cieszymy się że nas wspierają. Dobrze, że wreszcie nie ma ciszy na hali po tak długim okresie, a wiem że będzie jeszcze lepiej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.