Ernest Muci - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Muci zadebiutował w reprezentacji Albanii

źródło: 90minut.pl

W meczu 10. kolejki grupy I eliminacji mistrzostw świata Albania wygrała u siebie 1-0 (0-0) z Andorą. W drużynie gospodarzy zagrał Ernest Muçi z Legii Warszawa, który pierwotnie był powołany do kadry młodzieżowej. Dla 20-letniego napastnika to debiut w dorosłej reprezentacji swojego kraju. Legionista pojawił się na boisku w 56. minucie gry.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
in - 16.11.2021 / 03:55, *.53.223

lapeta

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.