Lirim Kastrati - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kastrati nie pojechał na zgrupowanie kadry

Woytek - Wiadomość archiwalna

Lirim Kastrati nie weźmie udziału w zgrupowaniu reprezentacji Kosowa. Zawodnik poprosił aby ze względu na sytuację w klubie zwolnić go z tego obowiązku, a federacja Kosowa wyraziła zgodę.

Mecz Kosowa z Jordanią zostanie rozegrany 10 listopada o godz. 18:00 w Prisztinie, a spotkanie z Grecją 14 listopada o godz. 20:45 w Atenach.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (36)

+dodaj komentarz
Iiii - 11.11.2021 / 00:12, *.jmdi.pl

Jak dla mnie to tu jest tylko jeden co może pomoc i nazywa się Szalachowski.

odpowiedz
Beka - 10.11.2021 / 19:34, *.t-mobile.pl

...ale bo impreza jest nad Zegrzem. Będzie dużo drewna, organizator IKEA, muzykę ogarnie DJ Gepetto, a bohater zabawy Pinokio Gołębiewski.

odpowiedz
Jimmy L - 10.11.2021 / 12:33, *.t-ipconnect.de

Brawo Kastrati, jeden z niewielu ktorzy wiedza kto mu placi pensje.

odpowiedz
skrzat - 10.11.2021 / 03:58, *.centertel.pl

O matko co za poświęcenie.a w Zabrzu znowu wypier... zapowiadaja się dobre melanże.wkoncu tydzień wolnego....

odpowiedz
SEBO(L) - 10.11.2021 / 06:05, *.centertel.pl

@skrzat: 10. jest wypłata,to nie jest bezinteresowne pozostanie w Polsce... ;)

odpowiedz
Real deal - 10.11.2021 / 01:23, *.virginm.net

Kosovo pewnie I tak nic nie gra,a Tu plusa zlapie.Byc moze decyzja podjeta po rozmowie w gabinecie.Oby te pajace w koncu zaczely grac.

odpowiedz
Januszek - 10.11.2021 / 00:03, *.chello.pl

Poprostu kroi sie kolejna dobra balanga xd

odpowiedz
Ryba - 09.11.2021 / 23:18, *.chello.pl

WIELKI SZACUNEK! TAKIE CZYNY ŚWIADCZĄ O CZŁOWIEKU! A HEJTEROM DROŻDŻÓWKA DO BUZI!

odpowiedz
Sss - 09.11.2021 / 22:47, *.autocom.pl

Bo wie że z taką formą to byłoby jego ostatnie powołanie do kadry....

odpowiedz
Bukmacher rządzi i rząda - 09.11.2021 / 22:46, *.centertel.pl

To teraz po ile kurs na zwyciestwo Legii ? Postawie 2000 i znowu przegraja

odpowiedz
Ursus - 09.11.2021 / 21:46, *.play-internet.pl

Ja mam wrażenie że jeszcze skończą na 3 miejscu w lidze.Puchar też dla nas oczywiście Polski.I dalej liga konfederacji. Tego życzę i pragnę.

odpowiedz
F i l u 3 k o l o r y - 09.11.2021 / 23:24, *.47.17

@Ursus: Bracie z dzielnicy, na czym opierasz to wrażenie? Myślisz że nagle wygramy wszystko do końca, a czołówka przegra po minimum 5 spotkań i wszystkie w bezpośrednim starciu z nami? Można wierzyć w cuda, ale nie warto na nie liczyć.

odpowiedz
Danie(L)o - 10.11.2021 / 00:23, *.233.182

@F i l u 3 k o l o r y: a dlaczego nie? Jak rzniemy wszystko co leci, tak mozna tez i w druga strone. pozyjemy, zobaczymy, optymizm nic nie kosztuje a hejt na pewno nie pomaga

odpowiedz
Przegra - 10.11.2021 / 09:46, *.orange.pl

@F i l u 3 k o l o r y: to, że akurat czołówka przegra po minimum 5 spotkań to akurat żaden wyczyn. Inna sprawa, czy my wygramy.

odpowiedz
F i l u 3 k o l o r y - 10.11.2021 / 15:07, *.t-mobile.pl

@Danie(L)o: nikogo nie hejtuję. Jestem realistą.

odpowiedz
F i l u 3 k o l o r y - 10.11.2021 / 15:09, *.t-mobile.pl

@Przegra: Dlatego chodzi tu raczej o nas, nie ma opcji że wygramy wszystko do końca. Tylko matematyczne szanse. Za duży jest syf w klubie.

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 09.11.2021 / 21:12, *.centertel.pl

Szacun za taka decyzjie uwazam ze kazdy piłkarz Legii Warszawa powinien podiac taka decyzje popracowac wspolnie i wyjsc z kryzysu brak pomyslu na akcje ofensywne wychodzenie defensywnymi pomocnikami ktorzy nie potrafia zagrac itiki taki szybkiej klepy czy dobrego prostopadlego podania do napastnika mamy tylko przerywaczy akcji i takich co zagraja na faul martins lucinias josue przerywacze to jedza witeska slisz mladenovic zaden z tych pilkarzy nic nie kreuje wiec napastnicy niemaja z czego strzelac jeszcze gra na 3 obroncow i na poczatku meczu przegrywamy w euro pucharach sie udalo bo w europie nie sa gotowi na to ze druzyna przeciwna tylko niszczy akcjie a sama nic nie tworzy w polskiej lidze wszyscy tak graja fizyczna pilka nozna bez kreatywnosci

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 09.11.2021 / 21:19, *.centertel.pl

czyli wychodzisz 3 obroncami dostajesz kontre i przegrywasz

odpowiedz
Ben - 09.11.2021 / 20:13, *.inetia.pl

Jeżeli to prawdziwa przyczyna to dobrze, chyba że mają tam alkomat

odpowiedz
Biała Siła - 09.11.2021 / 20:48, *.vectranet.pl

@Ben: haaaaaaaaaaa dobre ,mają ?

odpowiedz
Kalarepa - 09.11.2021 / 20:04, *.play-internet.pl

Zaniemógł? Jeszcze go Zegrze trzyma? Pytam poważnie

odpowiedz
Adelajda - 09.11.2021 / 19:39, *.chello.pl

To jakiś głupek

odpowiedz
Pawel - 09.11.2021 / 19:06, *.net.pl

Zagrywka PR-owa

odpowiedz
Hiszpan - 09.11.2021 / 17:23, *.play-internet.pl

IKEA kręci melanż????

odpowiedz
Żmija - 09.11.2021 / 16:32, *.vectranet.pl

Żal opuszczać Zegrze, tym bardziej kiedy większość chłopaków zostaje ;)

odpowiedz
Sarcastico. - 09.11.2021 / 21:13, *.inetia.pl

@Żmija : :D :D :D

odpowiedz
Robert - 09.11.2021 / 16:26, *.versatel.nl

Dobrze bo odpocznie. Albo nie dobrze bo wypadnie z rytmu meczowego. O ile kiedyś w nim był

odpowiedz
Mr T - 09.11.2021 / 16:19, *.mm.pl

Tak powinni zrobić wszyscy powołani. Przepracować wspólnie dwa tygodnie, wypracować schematy i ruszyć odrabiać straty.

odpowiedz
Abcd - 09.11.2021 / 21:15, *.chello.pl

@Mr T: dokładnie, bardzo dobra decyzja ale tu na forum to czy by pojechał, czy został to i tak pocisk dostanie:/

odpowiedz
Stefan - 10.11.2021 / 07:11, *.chello.pl

@Mr T: a kto im na te schematy pokazać? Biała flaga, gość na ławce który się już poddał?

odpowiedz
Arek - 09.11.2021 / 16:06, *.tpnet.pl

Ale, że o co się tu rozchodzi?

odpowiedz
Mj - 09.11.2021 / 17:35, *.tmodns.net

@Arek: o to zeby melanz trwal

odpowiedz
Ech - 09.11.2021 / 18:16, *.centertel.pl

@Mj: gimbaza buteleczke mleczka, zmiencie pieluszeczke i kolorowych snów bo jutro do szkółki idziecie.
Piłka nożna to za trudny sport dla was. Zostańcie na razie przy dodawaniu patyczkow.

odpowiedz
Jano - 09.11.2021 / 16:03, *.orange.pl

Piękny gest, tyle że wolałbym żeby zaczął grać!

odpowiedz