fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wyniki 19. kolejki III ligi. Koniec rundy

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Rezerwy Legii zakończyły mocnym akcentem zmagania rundy jesiennej, wygrywając 4-0 ze Zniczem Biała Piska. Lider rozgrywek, Legionovia Legionowo podzieliła się punktami z Błonianką. Z kolei Świt Nowy Dwór Mazowiecki po remisie z rezerwami ŁKS-u spadł na 4. miejsce. Tabelę zamyka Wissa Szczuczyn, która tym razem przegrała z Polonią. Za tydzień rozegrana zostanie jeszcze jedna kolejka, z rundy wiosennej, ale Legia będzie pauzować.

Wyniki 19. kolejki III ligi
Polonia Warszawa 2-0 (1-0) Wissa Szczuczyn
KS Kutno 0-0 (0-0) Mamry Giżycko
Błonianka Błonie 2-2 (0-0) Legionovia Legionowo
Ursus Warszawa 2-1 (0-1) Pelikan Łowicz
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-2 (0-1) Broń Radom
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-2 (2-1) Pilica Białobrzegi
Znicz Biała Piska 0-4 (0-2) Legia II Warszawa
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-0 ŁKS II Łódź
Jagiellonia II Białystok 0-1 (0-0) GKS Wikielec

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.