Marek Kania
REKLAMA

Łyżwiarstwo

Marek Kania na podium PŚ

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dziś w Tomaszowie Mazowieckim odbywał się trzeci i ostatni dzień zawodów Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim. Doskonale spisał się nasz panczenista, Marek Kania, który stanął na podium zawodów PŚ w grupie B i tym samym zapewnił sobie awans do grupy A.

Legionista zajął drugie miejsce w wyścigu na 500 metrów, uzyskując czas 35,076 sekundy, bijąc swój rekord życiowy. Zwyciężył Min Kyu Cha z czasem 34,957s. Legionista był 10. na 1000m w grupie B z wynikiem 1:10.608 min.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
MK - 15.11.2021 / 12:32, *.187.2

Gratulacje!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.