fot. Woytek / Legionisci.com

Rugbiści Legii zagrali z Rugby Team Siedlce

źródło: pzrugby.pl

Rugby Team Siedlce czyli połączone zespoły Pogoni i WFS Veterans pokonał 13 listopada Legię Warszawa 75-43. Mecz był poświęcony pamięci prezesa siedleckiego klubu i sympatyka Legii Leszka Czaplickiego.

Przed meczem odbyło się odsłonięcie IX już tablicy z Historią Siedleckiego Rugby. Po minucie ciszy rozpoczęło się towarzyskie spotkanie, które jeszcze kwadrans przed końcem skończyło by się wynikiem 39-31. W końcówce gospodarze przyspieszyli jednak grę odskakując na 75-43. Na boisku nie mogło zabraknąć Wojciecha "Szonka" Szoneckiego, który tradycyjnie zagrał w obu zespołach. Po meczu obie drużyny z kibicami złożyły wieńce na grobie Leszka i modlitwą uczciły jego pamięć.

Tradycyjna trzecia połowa odbyła się w pizzerii Kampa. Na początku pamiątkową tablicę odebrał Daniel "Czester" Szczepaniak, który przygodę z rugby zaczynał w Pogoni, a zakończył w Legii.

Rugby Team Siedlce 75-43 (24-19) Legia Warszawa

Punkty Rugby Team: Filip Skup 14 (2P, 2pd), Kacper Skup 12 (2P, pd), Krystian Adamiak 10 (2P), Patelesio Sili 10 (2P), Michał Wierzejski 10 (2P), Grzegorz Pliszka 7 (P, pd), Maciej Czaplicki 5 (P), Colin Nyaoda 5 (P), Jakub Czaplicki 2 (pd).

Punkty Legia: Wojciech Borys 7 (P, pd), Igor Struczkowski 7 (P, pd), Krzysztof Kucharski 5 (P), Patryk Wróbel 5 (P), Ireneusz Sikorski 5 (P), Saba Kharaishvili 4 (2pd).


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.