Raymond Cowels III - fot. Hugollek / Legionisci.com

Cowels najlepszym graczem tygodnia

Fumen, źródło: PZKosz

Raymond Cowels z Legii Warszawa został wybrany najlepszym zawodnikiem 11. tygodnia rozgrywek Energa Basket Ligi. Podopieczny Wojciecha Kamińskiego zapracował sobie na to postawą w wygranym meczu z Anwilem Włocławek. Zawodnik Legii zdobył 26 pkt. (trafiając aż 6 razy za 3 pkt.), zebrał 6 piłek oraz zanotował po dwie asysty i przechwyty. Oczywiście Cowels znalazł się w najlepszej piątce minionego tygodnia.

Najlepsza piątka 11. tygodnia Energa Basket Ligi
Devyn Marble (MKS Dąbrowa Górnicza), Mikołaj Witliński (Czarni Słupsk), Jakub Nizioł (Astoria Bydgoszcz), Maurice Watson (Twarde Pierniki Toruń), Raymond Cowels (Legia Warszawa)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.