24-25.11: Rozkład jazdy

Bodziach i Raffi, źródło: Legionisci.com

W czwartek mecz naszych piłkarzy w fazie grupowej Ligi Europy w Leicester, gdzie na trybunach nie zabraknie ponad tysięcznej grupy kibiców naszego klubu. Spotkanie można obejrzeć na platformie Viaplay oraz w powtórce zaraz po zakończeniu spotkania w TVP Sport. Dziś o 18:00 w Bydgoszczy, nasi siatkarze zagrają zaległe spotkanie na zapleczu ekstraklasy z BKS Visłą - liczymy na podtrzymanie świetnej passy naszego zespołu.

Z kolei zaplanowane na środę ligowe spotkanie juniorów starszych ze Stalą Rzeszów w CLJ U18 zostało po raz kolejny przełożone, tym razem na 8 grudnia (12:00).

Rozkład jazdy:
25.11 g. 18:00 BKS Visła Bydgoszcz - Legia Warszawa
25.11 g. 21:00 Leicester City - Legia Warszawa

Młodzież:
25.11 g. 17:30 MMKS Mińsk Maz. - Legia Warszawa [siatka, kadeci][Mińsk Maz., ul. Budowlana 2]


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
LW - 24.11.2021 / 17:55, *.tpnet.pl

Leicester 2-2 LEGIA ! "L"!!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.