Młodzież: mecze weekendowe

Legia U17 pokonała 4-2 Polonię w ostatniej kolejce CLJ U17 i zakończyła rozgrywki w grupie A na 1. miejscu. Zespół U15 pokonał AP Jagiellonię 2008 i prowadzi w tabeli, ale to, czy obroni 5-punktową przewagę, zależy od wyników Jagiellonii 2007 w dwu zaległych meczach. Legia U14 przeszła bez porażki I fazę eliminacyjną MMP U15 w futsalu, wyprzedzając w grupie AZS UW Wilanów, Wilgę Garwolin i Bór Regut. Legia U13 bardzo dobrze spisała się w Znicz Cup w Pruszkowie. Zespół U11 przy wsparciu młodszych kolegów zmierzył się w LTC z Jagiellonią, Top 54 Biała Podlaska i Varsovią. UWKS Legia (02/3) zakończyła rozgrywki B-klasy gr. 3 na fotelu lidera, po wygranej 3-1 z KS Bednarska.

CLJ U17: MKS Polonia Warszawa 05 3-4 (2-3) Legia Warszawa U17
0-1 5 min. Maksymilian Stangret (as. Wiktor Puciłowski)
0-2 12 min. Maksymilian Stangret (as. Oskar Lachowicz)
1-2 26 min. Filip Koper
2-2 34 min. Mateusz Pękała
2-3 45 min. Maksymilian Stangret (as. Maciej Bochniak)
2-4 58 min. Maciej Bochniak (dobitka)
3-4 85 min. Paweł Kosmalski b.a.

Strzały (celne): Polonia 19 (9) - Legia 15 (8)

Polonia: Szymon Rutkowski - Przemysław Flisek (63' Paweł Kosmalski [06]), Mateusz Pękała, Krystian Derkacz, Deniz Kacar (63' Wojciech Lach) - Antoni Grzelczak (74' Jakub Witkowski), Piotr Jarnicki Ż, Grzegorz Burakowski (82' Michał Wojciechowski), Jan Ziółkowski (87' Adrian Ciotucha), Kacper Banasik (46' Tymon Kłosowicz) - Filip Koper Ż

Legia: Jakub Murawski – Franciszek Saganowski [06], Rafał Boczoń [06], Bartosz Płocki, Jakub Grzejszczak [06](74' Bartosz Krasuski Ż) – Bartosz Mikołajczyk Ż, Fryderyk Misztal Ż(78' Tomasz Rojkowski [06] Ż), Oskar Lachowicz Ż (61' Szymon Grączewski) – Wiktor Puciłowski, Maksymilian Stangret, Maciej Bochniak (81' Jakub Kowalski [06] Ż). Rezerwa: Franciszek Chojak (br), Roman Zhuk [06], Filip Borowski
Trener: Rafał Gębarski, II trener: Tomasz Bąbel

CLJ U15: AP Jagiellonia Białystok(2008) 0-5 (0-3) Legia U15
0-1 3 min. Konrad Kraska (as. Kuba Błażejczyk)
0-2 21 min. Igor Busz b.a.
0-3 28 min. Aleks Płoszka b.a.
0-4 65 min. Miłosz Kaczmarek b.a.
0-5 78 min. Igor Busz (as. Mikołaj Kotarba)

Legia: Konrad Kassyanowicz (50' Jakub Misiewicz) - Jakub Błażejczyk (55' Antoni Wasiak-Libiszowski), Szymon Choecki, Mikołaj Kotarba, Maks Michałowski (45' Pascal Mozie [08]) - Aleksander Iwańczyk (55' Jan Leszczyński), Dawid Foks - Aleks Płoszka, Michał Korba, Konrad Kraska (50' Miłosz Kaczmarek)_- Igor Busz
Trener: Dariusz Rolak, II trener: Maciej Pietraszko

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-15 w futsalu - turniej eliminacyjny (I faza, grupa 8):

W turnieju eliminacyjnym udział wzięli legioniści z rocznika 2008 (drużyna U14), którzy wprawdzie rozpędzali się powoli (mecz z prowadzoną przez kapitana futsalowej Legii Mariusza Milewskiego drużyną Boru Regut, rozpoczęty od szybkiego 0-2), ale wraz z przyswajaniem sobie zasad futsalu pewność siebie i efektywność legionistów rosła. Szczególnie dobrze prezentowali się w drugich połowach meczów z Borem i Wilgą Garwolin i w pierwszej odsłonie meczu z AZS UW Wilanów, zakończonej wynikiem 5-2. Grano 2x15 minut. Legioniści wyszli z grupy na 1. miejscu, a wraz z nimi do dalszej fazy rozgrywek, która odbędzie się 11-12 grudnia br., awansowały: Wilga Garwolin i AZS UW Wilanów.

- wyniki meczów Legii U14:

Legia U14 3-3 (1-2) Bór Regut
0-1 2 min.
0-2 5 min.
1-2 13 min. Maciej Chojnowski (as. Bartłomiej Leszczyński)
2-2 17 min. Kacper Borowiec
3-2 26 min. Daniel Foks (as. Bartłomiej Leszczyński)
3-3 28 min.

Strzały (celne): Legia 21 (14) - Bór 17 (13)

Legia U14 3-1 (2-0) Wilga Garwolin U15
1-0 6 min. Bartłomiej Leszczyński (as. Artur Sikorski)
2-0 14 min. Maciej Chojnowski b.a.
2-1 19 min.
3-1 28 min. Piotr Bzducha (as. Mikołaj Jasiński)

Strzały (celne): Legia 26 (16) - Wilga 13 (6)

Legia U14 5-3 (5-2) AZS UW Wilanów Warszawa
1-0 1 min. Piotr Bzducha b.a.
1-1 5 min.
2-1 7 min. Kacper Borowiec (as. Piotr Bzducha)
3-1 9 min. Bartłomiej Leszczyński (as. Daniel Foks)
4-1 11 min. Marceli Żek b.a.
4-2 13 min.
5-2 14 min. Artur Sikorski (as. Bartłomiej Leszczyński)
5-3 16 min.

Strzały (celne): Legia 21 (9) - AZS UW 12 (6)

Skład Legii U14 na turnieju eliminacyjnym MMP U15:
Jan Bienduga, Marcel Grzejda - Marceli Żek, Kacper Borowiec, Bartłomiej Leszczyński, Maciej Chojnowski, Mikołaj Jasiński, Daniel Foks, Piotr Bzducha, Artur Sikorski.
Trener: Jakub Renosik, II trener: Tomasz Kycko

Turniej "Znicz Cup U13" - dzień I (rocznik 2009 i mł.):

Legioniści dobrze zaprezentowali się w pierwszym dniu rywalizacji w nieźle obsadzonym turnieju Znicz Cup w Pruszkowie. Drużyny przeciwne miały ogromne problemy z zdobyciem choćby jednego gola w meczach z podopiecznymi trenera Klimkowskiego, a z kolei płynna gra ofensywna i skuteczność zapewniały oglądającym sporo rozrywki i radości przez cały dzień. Całkiem ciekawe były mecze z Jagiellonią i Błekitnymi Wejherowo, ale szczególnie interesujący był mecz z Barca Academy. Początek meczu należał do przeciwników, jednak z minuty na minutę gra przenosiła się coraz bardziej na połowę Barcy, choćnie zawsze owocowało to uderzeniami. Mimo że spotkanie nie obfitowało w gole, mogło bez wątpienia podobać się wszystkim obserwatorom. Spotkania niedzielne były bardzo ciekawe i choć stały pod znakiem lekkiej przewagi Legii, to o bramki było trudno - a niekiedy trzeba było czekać na nie do końcowych minut. W efekcie jednak ostatecznym triumfatorem zostali legioniści, nie tracąc przez cały turniej ani jednej bramki! Do 9-osobowej drużyny gwiazd turnieju wybrany został z Legii Jan Rodak. Królem strzelców został legionista Oskar Maj. Nagrodę dla najlepszego bramkarza turnieju dostał Jan Pietrzak ze Znicza Pruszków, najlepszym obrońcą turnieju został Jan Juszczak (Znicz Pruszków), najlepszym pomocnikiem - Szymon Baldak (Barca Academy), najlepszym rozgrywającym - Marcel Laszczyk (Znicz), najlepszym graczem ofensywnym - Norbert Merchel z Legii. Nagrodę dla MVP turnieju dostał Oskar Zawierucha ze Znicza Pruszków.

- Mecze Legii U13:
Legia - Jagiellonia Białystok
Legia - ŁKS Łódź
Legia - Sandecja Nowy Sącz
Legia - Błękitni Wejherowo

Legia - Barca Academy
Strzały (celne): Legia 3 (1) - Barca 6 (3)

- Niedziela:
Legia - AP Reissa
Strzały (celne) [od 5']: Legia 15 (5) - 5 (1)

Legia - SMS Rzeszów
Strzały (celne): Legia 15 (11) - SMS 5 (2)

Legia - Znicz Pruszków
Strzały (celne): Legia 9(5) - Znicz 5 (3)

Legia: Denys Stoliarenko - Edo von Brandt-Etchemendigaray, Jan Rodak, gr. testowany, Iwo Dolega, Oskar Maj, Norbert Merchel, Wojciech Paczosa, Mateusz Strzelecki, Aleksander Badowski [10], Tymon Płoszka [10], Mateusz Pawłowski [10], Kacper Jaczewski [10], Oskar Putrzyński [10], Olivier Pruszyński
Trener: Rafał Klimkowski, II trener: Mateusz Gut

B klasa: KS Bednarska 1-3 (0-1) UWKS Legia Warszawa (02/3)
Kacper Cetlin (rzut wolny)
Arkadiusz Waszak (as. Kacper Cetlin)
Arkadiusz Waszak (rzut karny)

UWKS Legia: Mateusz Zalega - Filip Grygorczuk, Marcin Staszyc, Kacper Kubiszer, Maksymilian Walter - Sławomir Tymczyszyn, Kacper Cetlin, Antoni Sidor [04] - Jae Shin, Karol Sulkowski, Arkadiusz Waszak
Trener: Łukasz Winek

W zaległym meczu CWKS wygrał z KS Bednarska i objął na koniec rundy jesiennej samodzielne prowadzenie w tabeli grupy III B klasy, 2 pkt przed Targówkiem, a kolejne pozycję zajmują: AP Brychczy, Marymont, Skra 1921 i Victoria Warszawa. Walka o 2 miejsca dające awans do A klasy będzie na pewno trwała do samego końca