Jakub Abramowicz - fot. Hugollek / Legionisci.com

Abramowicz: Mieliśmy chłodną głowę

Hugollek, Maciej Frydrych , źródło: Legionisci.com

- Nie zagraliśmy na hurra, mieliśmy chłodną głowę. Przebijaliśmy i trzymaliśmy naszego rywala na siatce na bloku, a dodatkowo Olimpia popełniała błędy. To wszystko przeważyło na tym, że zwyciężyliśmy - powiedział po rywalizacji z Olimpią Sulęcin Jakub Abramowicz.

- Zagraliśmy bardzo dobrze zagrywką i blokiem. Przed meczem rozmawialiśmy, że musimy te dwa elementy zrealizować, aby osiągnąć sukces. Udało się. Olimpia Sulęcin to bardzo mocny zespół, który w aspektach bloku oraz siłowych, na zagrywce dominuje. Na szczęście powstrzymaliśmy ich i zwyciężyliśmy. Najważniejsze są trzy punkty.

- Przed meczem byliśmy blisko w tabeli z Olimpią, przez co ten mecz był dla nas jeszcze bardziej ważny. Wiedzieliśmy, że ten zespół, który by wygrał to odskoczy w tabeli. Dlatego cieszą kolejne trzy punkty oraz fakt, że realizujemy nasze założenia. Dalej skupiamy się na utrzymaniu, a może coś więcej uda się osiągnąć.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.