Maciej Zygmuntowski

Strzelectwo

Trzy medale w memoriale Leopolda Kałuży

Bodziach, źródło: Legionisci.com

We Wrocławiu odbyły się zawody strzeleckie, memoriał Leopolda Kałuży, w których zawodnicy Legii zdobyli trzy srebrne medale. Tomasz Bartnik był drugi w konkurencji karabinu pneumatycznego, podobnie w karabinie pneumatycznym mix, w parze z Anetą Stankiewicz z Zawiszy. Maciej Zygmuntowski zdobył srebro w konkurencji pistoletu pneumatycznego wśród juniorów.

Maciej Wojtasiak zajął piąte i siódme miejsce w kolejnych zawodach w konkurencji karabinu pneumatycznego.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.