Strahinja Jovanović - fot. Bodziach

Jovanović w piątce tygodnia

Fumen, źródło: PZKosz

Strahinja Jovanović został wybrany do piątki 12. tygodnia Energa Basket Ligi. Zawodnik Legii zasłużył na to wyróżnienie dobrym występem przeciwko Czarnym Słupsk. Przypomnijmy, że podopieczny Wojciecha Kamińskiego zdobył 30 punktów przy 50% skuteczności z gry i dokładając do tego po 5 zbiórek i asyst.

Najlepsza piątka 12. tygodnia Energa Basket Ligi
Strahinja Jovanović (Legia), Jacobi Boykins (Arka), Karol Gruszecki (Trefl), Szymon Szewczyk (Anwil), Danilo Ostojić (HydroTruck)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.