fot. Woytek / Legionisci.com

LE: Wygrana Spartaka z SSC Napoli

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 5. kolejki fazy grupowej Ligi Europy Spartak Moskwa wygrał na własnym stadionie z SSC Napoli 2-1. Drugie spotkanie grupy C pomiędzy Leicester City FC i Legią Warszawa rozegrane zostanie w czwartek, 25 listopada o godzinie 21 czasu polskiego.

Spartak Moskwa 2-1 (2-0) SSC Napoli
Aleksandr Sobolew 3 (k), 28 - Elif Elmas 64

Spartak: 57. Aleksandr Sielichow - 3. Maximiliano Caufriez, 2. Samuel Gigot, 14. Gieorgij Dżykija - 8. Victor Moses (83, 92. Nikołaj Rasskazow), 68. Rusłan Litwinow, 18. Nail Umiarow, 22. Michaił Ignatow (72, 17. Aleksandr Łomowickij), 24. Quincy Promes (90, 11. Jordan Larsson), 6. Ayrton - 7. Aleksandr Sobolew

Napoli: 1. Alex Meret - 22. Giovanni Di Lorenzo, 26. Kalidou Koulibaly, 5. Juan Jesus, 6. Mário Rui - 68. Stanislav Lobotka (79, 13. Amir Rrahmani), 20. Piotr Zieliński, 7. Elif Elmas - 11. Hirving Lozano, 37. Andrea Petagna, 14. Dries Mertens

żółte kartki: Litwinow, Sobolew, Promes - Koulibaly



TABELA GRUPY Cmeczepunktyzwycięstwaremisyporażkibramki
1.Spartak Moskwa572129-9
2.SSC Napoli5721212-8
3.Legia Warszawa462023-7
4.Leicester City FC451217-7


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
Wolfik - 24.11.2021 / 22:39, *.play-internet.pl

Wynik chyba najgorszy z mozliwych. Tak czy owak ostatni mecz z "przyjaciółmi" będzie meczem o wszystko.

Szczęście się skończyło na wszystkich szczeblach rozgrywek....

odpowiedz
Atmosferić - 24.11.2021 / 22:56, *.orange.pl

@Wolfik: Wynik tego meczu był bez znaczenia - dlaczego? bo i tak trzeba wygrać ze Spartakiem u siebie żeby wyjść z grupy. Gryby spartak miał tu remis to Legia by grała na 0-0 a to na pewno by się źle skończyło, bo polskie ekipy jak mają korzystny wynik to zawsze go tracą bo nie umieją bronić. A tak Legia będzie musiała zaatakować i bardzo dobrze się stało.

Polacy nie umieją utrzymać wyniku. Komfort to najgorsze co może się polskim drużynom przytrafić, więc dobrze że od początku będzie trzeba wywalczyć ten awans. Tak samo było ze Sportingiem w lidze mistrzów i udało się.

odpowiedz
zaba285 - 24.11.2021 / 23:30, *.grupaping.pl

@Wolfik: a może najlepszy z możliwych? zwycięstwo ze Spartakiem daje wyjście z grupy do kolejnej rundy LE bez względu na wynik w Anglii. będzie mecz o wszystko, albo koniec albo sensacyjny awans.

odpowiedz
Sebo(L) - 25.11.2021 / 06:31, *.master.pl

@Atmosferić: jak w obecnej sytuacji,gdzie przegrywamy mecz za meczem z byle kim i byle gdzie można wogóle dywagować o jakichś korzystnych czy nie korzystnych rozstrzygnięciach. LE jest już pozamiatana a Spartak przyjedzie i wygra ile będzie chciał.Ludzie obudźcie się. Teraz Legii potrzebna jest przerwa w rozgrywkach żeby wszystko odbudować i wywalczyć na wiosnę bezpieczne miejsce w tebeli.

odpowiedz
grzesiek - 25.11.2021 / 07:59, *.centertel.pl

@Wolfik: wynik bardzo dobry bo zadna druzyna nie bedzie odpuszczać ostatniego meczu. Jakby napoli wygralo to mialo by awans zaklepany. Przed Legià dwa mecze o wszystko.

odpowiedz
grzesiek - 24.11.2021 / 21:31, *.centertel.pl

Na spartak zawsze liczyc mozna wiwc wyjdziemy z 1 miejsca. Wspomnicie moje slowa.

odpowiedz
Sebo(L) - 24.11.2021 / 20:38, *.master.pl

Cytując klasyka : "I wsio"

odpowiedz
Atmosferić - 24.11.2021 / 18:51, *.orange.pl

Nawet lepiej niż gdyby Spartak ugrał remis bo wtedy Legia musiałaby na koniec zremisować u siebie ze spartakiem, a doskonale wiemy jak się kończy bronienie 0-0 przez polskie ekipy...

Tak Legia jak ze Sportingiem ma wszystko we własnych nogach. Wystarczy wygrać ze spartakiem i jest wiosna z pucharami. I tak wątpie czy im się uda.

odpowiedz
lucho_83 - 24.11.2021 / 18:48, *.chello.pl

Cytując klasyka "...po wszystkiemu już..."

odpowiedz
JKL77 - 24.11.2021 / 18:47, *.tpnet.pl

Jutro spadek na 4 miejsce, w pupę za 2 tygodnie od przyjaciół ze wschodu i można iść na zimowy urlop.

odpowiedz
Lolek - 24.11.2021 / 18:47, *.telkab.pl

Tu nie ma co się napinać...w zimie trzeba zrobić porządek i skupić się na lidze i pucharze Polski...

odpowiedz
Raf - 24.11.2021 / 18:42, *.111.202

Bardzo dobry wynik dla Legii. Wystarczy pokonać Spartak w ostatnim meczu i gramy dalej w Lidze Europy.

odpowiedz
LWS - 24.11.2021 / 18:36, *.tpnet.pl

Moze niespodziewany remis jutro ! Powodzenia LEGIO !!!

odpowiedz
StaryPo.eb - 24.11.2021 / 18:59, *.orange.pl

@LWS: Wierzysz w cuda? Jutro zostaniemy zmieceni. Sądzę, iż tak ze 4:1 dla Leicester.

odpowiedz
bum - 24.11.2021 / 18:35, *.virginm.net

Jutro zjazd na dno tabeli... niestety ale tam jest miejsce Legii.
Jak w zimie nie dojdzie do powaznych wzmocnien kadry oraz konkretnych zmian w strukturze sportowej tj. dyrektora sportowego, prezesa oraz sztabu szkoleniowego to jest kaplica.

odpowiedz
Legionistaaa - 24.11.2021 / 18:43, *.tpnet.pl

@bum: znając Mioduskiego to tylko trenera zmieni

odpowiedz
Trampek - 24.11.2021 / 20:06, *.125.29

@bum: Cytat: "Jak w zimie nie dojdzie do powaznych wzmocnien kadry oraz konkretnych zmian w strukturze sportowej tj. dyrektora sportowego, prezesa oraz sztabu szkoleniowego to jest kaplica."Koniec cytatu . Podpisuję się pod tym cytatem dwoma rękoma i tyle.

odpowiedz
Janusz - 24.11.2021 / 18:34, *.cyfrowypolsat.pl

W ten sposób puchary poszły się je...ć...

odpowiedz
wtf - 24.11.2021 / 18:34, *.chello.pl

No i dobrze,skończą się mrzonki o pucharach na wiosnę.Tu trzeba się przed spadkiem bronić!

odpowiedz
Orson - 24.11.2021 / 18:31, *.chello.pl

Przydałoby się jutro wygrać... ????

odpowiedz