REKLAMA

Zapasy

Rafał Krajewski Wojskowym Mistrzem Świata

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zapaśnik Legii Warszawa - Rafał Krajewski wywalczył złoty medal na 35. Wojskowych Mistrzostwach Świata w zapasach w stylu klasycznym, które odbyły się w stolicy Iranu - Teheranie. Podopieczny Ksawerego Biedermanna zwyciężył w kategorii wagowej do 130 kilogramów.

Jako, że do rywalizacji nie stawili się dwaj zawodnicy - Algierczyk Faradj Mohammad i Syryjczyk, Omar Sarem, o wyjściu z pierwszego miejsca z grupy decydował pojedynek z Ormianinem, Davitem Ovasapyanem, wygrany przez Rafała 3-1. W półfinale legionista pokonał Rosjanina, Vitalija Shchura, rozstrzygając pojedynek na swoją korzyść wygrywając na punkty przy remisie 1-1. W finale Krajewski mierzył się po raz drugi z Ormianinem, Davitem Ovasapyanem - tym razem walkę zakończył rzutem, zakończonym przejściem do pozycji zagrożonej, a w konsekwencji "tuszem".

Rafał Krajewski tym samym wywalczył złoty medal i tytuł Wojskowego Mistrza Świata.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
MK - 29.11.2021 / 08:35, *.187.2

Gratulacje!

odpowiedz
ooon - 28.11.2021 / 13:17, *.com.pl

brawo Rafał !!

odpowiedz
Dr - 27.11.2021 / 15:09, *.play-internet.pl

Gratulacje !

odpowiedz
KLanik - 27.11.2021 / 14:45, *.chello.pl

Brawo! Legia jest tu!

odpowiedz
mexx - 26.11.2021 / 23:26, *.chello.pl

Brawo!!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.