REKLAMA

Amp futbol

Jakub Kożuch odchodzi z Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kolejny czołowy zawodnik amp futbolowej Legii odchodzi z naszego klubu po zakończeniu sezonu 2021. Jak poinformowała legijna sekcja, z klubem żegna się Jakub Kożuch, który wywalczył w naszym zespole mistrzostwo (2020), wicemistrzostwo (2021) i brązowy medal mistrzostw Polski (2019), a także udanie reprezentował nasze barwy w turnieju finałowym Ligi Mistrzów (srebrny medal).

W zakończonym niedawno sezonie, Kożuch zdobył 10 goli dla Legii. Rok wcześniej strzelił 14 bramek w meczach amp futbolowej ekstraklasy, a w sezonie 2019 był najlepszym strzelcem naszej drużyny i drugim strzelcem ligi z 19. bramkami na koncie. Wcześniej Jakub Kożuch występował w Glorii Varsovia.

Kilka dni temu z klubu odszedł najlepszy strzelec Legii i polskiej ekstraklasy - Bartosz Łastowski, który zdecydował się na powrót do TSP Kuloodpornych Bielsko-Biała.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
januszek - 29.11.2021 / 17:29, *.chello.pl

tylko nie Jakub kto bedzie strzal bramki ? moze Emreli ma jakis defekt i go wrzucic do sekcji AMP

odpowiedz
Luki - 29.11.2021 / 15:17, *.centertel.pl

Ktoś bliżej tej sekcji wie co tam się dzieje ?

odpowiedz
Forrest - 29.11.2021 / 16:21, *.chello.pl

@Luki:
może brak pieniążków; przegrali tytuł i nie zagrają w Lidze Mistrzowskiej w przyszłym roku
ktoś bardziej zorientowany w temacie tej drużyny by się wypowiedział

odpowiedz
Kaczynski - 30.11.2021 / 01:11, *.vectranet.pl

@Forrest: pieniazki to maja 5latki,. dorosli ludzie to maja pieniadze

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.