Remis Spartaka w lidze

Woytek, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Spartak Moskwa, który jest ostatnim grupowym rywalem Legii Warszawa w Lidze Europy, zremisował 1-1 w meczu 16. kolejki rosyjskiej ekstraklasy z FK Ufa. Bramkę na wagę remisu zespół Spartaka zdobył w 90. minucie po skutecznie wykonanym rzucie karnym przez Aleksandra Sobolewa, kilka minut wcześniej czerwoną kartkę obejrzał Nikołaj Rasskazow.

Rewanżowe spotkanie mistrza Polski ze Spartakiem odbędzie się 9 grudnia o godzinie 18:45 w Warszawie. Legioniści potrzebują zwycięstwa, by awansować do kolejnej rundy Ligi Europy.

FK Ufa 1-1 Spartak Moskwa
Aleksiej Nikitin 70 - Aleksandr Sobolew 90 (k)

Spartak: 57. Aleksandr Sielichow - 3. Maximiliano Caufriez (68' 92. Nikołaj Rasskazow), 2. Samuel Gigot, 14. Gieorgij Dżykija, 6. Ayrton - 17. Aleksandr Łomowickij (76' 71. Stiepan Mielnikow), 68. Rusłan Litwinow, 18. Nail Umiarow, 24. Quincy Promes - 11. Jordan Larsson, 7. Aleksandr Sobolew

WYNIKI SONDYKtóre miejsce w grupie C Ligi Europy zajmie Legia?
SUMA GŁOSÓW: 52838
START: 27.08.2021 / KONIEC: 09.12.2021