REKLAMA

Wyniki 17. kolejki Ekstraklasy

Mishka, źródło: Legionisci.com

W poniedziałek zakończyła się 17. kolejka Ekstraklasy. W Grodzisku Wielkopolskim Warta zremisowała z Wisłą Kraków. W piątek Stal Mielec pokonała Wisłę Płock, a Górnik Zabrze wygrał u siebie ze Śląskiem Wrocław. W sobotę Raków przegrał na wyjeździe z Lechią, natomiast Pogoń okazała się lepsza od Termaliki. Legia zanotowała kolejną, 11. już porażkę w obecnym sezonie. Spotkanie Radomiaka z Piastem zostało przełożone.

17. kolejka:

Stal Mielec 2-1 Wisła Płock
Górnik Zabrze 3-1 Śląsk Wrocław
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1-3 Pogoń Szczecin
Jagiellonia Białystok 1-2 Górnik Łęczna
Lechia Gdańsk 3-1 Raków Częstochowa
Zagłębie Lubin 2-3 Lech Poznań
Cracovia 1-0 Legia Warszawa
Warta Poznań 1-1 Wisła Kraków

14.12. godz. 20:30 Radomiak Radom - Piast Gliwice (C+ Sport)

Aktualna tabela Ekstraklasy
Wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

WYNIKI SONDYCzy Legia Warszawa spadnie z Ekstraklasy w sezonie 2021/22?
SUMA GŁOSÓW: 41954
START: 22.11.2021 / KONIEC: 01.05.2022

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (41)

+dodaj komentarz
Misiek z Powiśla - 07.12.2021 / 13:52, *.chello.pl

Lech powinien już zacząć dziękować Dariuszowi MIoduskiemu. Dzięki jemu zarządzaniu mają autostradę do seryjnych mistrzostw.. Zbliżają się lata chude dla Legii jeżeli nie będzie zmiany właścicielskiej. Smutne ale prawdziwe..

odpowiedz
Tata_major - 07.12.2021 / 16:57, *.plus.pl

@Misiek z Powiśla: dobrze idzie, prezesunio osłabił morale Rakowa a niejaki Żewłakow chce trenera Pogoni dla legii. Jeszcze kilka wypowiedzi tuzów i w meczu z wami wywalczymy Majstra

odpowiedz
Jakub - 06.12.2021 / 23:31, *.orange.pl

W Lechii skład przeciętny, trener zna robotę, a i tak frajersko -6 punktów przy 2 bramkowych prowadzeniach.

odpowiedz
Arek - 06.12.2021 / 22:43, *.tpnet.pl

To jest kurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrva dramat.

odpowiedz
Olo - 06.12.2021 / 20:24, *.chello.pl

Ufff... Wisła uratowała nam dupę w ostatniej minucie, inaczej by nam nawet Warta już odskoczyła...

odpowiedz
Janek - 06.12.2021 / 20:15, *.play-internet.pl

Sprzedam bilet na 211 na Spartak. 80 zł kontakt 793922666

odpowiedz
Po(L)ubiony - 05.12.2021 / 17:55, *.aster.pl

To jak gra dziś Zagłębie z pyrami jest wielce znamienne. Gdyby nie było tak zimno, to położyliby się na murawie. Z nami, wszyscy grają na 120% możliwości, z amikorzami na 50%. Taki mamy klimat...

odpowiedz
kubeł zimnej wody - 05.12.2021 / 18:29, *.t-mobile.pl

@Po(L)ubiony: Po prostu jesteście takimi nieudacznikami że przy Was każdy wygląda jakby zapier...

odpowiedz
Po(L)ubiony - 05.12.2021 / 19:23, *.aster.pl

@kubeł zimnej wody : wracaj na swoje kartoflisko. Tu nie masz nic do roboty.

odpowiedz
Mistrz - 05.12.2021 / 20:41, *..

@kubeł zimnej wody : haha :)

odpowiedz
Groch(ów) - 05.12.2021 / 21:14, *.plus.pl

@kubeł zimnej wody :hehehe co racja to racja ????

odpowiedz
czibamba - 05.12.2021 / 21:43, *.t-mobile.pl

Taka prawda tu się nikomu nie chce i to jest diagnoza ten degrengolady .
Pilkarze kalecy, właściciel niepelnosprytny, trenera nie ma czego tu wszyscy oczekują?

odpowiedz
Jasio - 05.12.2021 / 14:27, *.aster.pl

Ojej. Super nadtrener też przegrywa? A niech to!
Zwolnić Papszuna! Czy Miodek zawsze musi zatrudniać nieudaczników.

odpowiedz
Luki - 05.12.2021 / 13:05, *.plus.pl

Ciekawe jak Amica zagra czując już oddech paprykarzy na plecach? Myślę ze gen porażki prędzej czy pózniej wyjdzie

odpowiedz
yhyy - 05.12.2021 / 20:37, *.inetia.pl

@Luki: Dokładnie!!Dzisiaj kolejne 3 punkty przewagi nad Legią wyrobili!!Coraz gorzej im idzie.

odpowiedz
kibic z Sanoka - 05.12.2021 / 10:54, *.sanok.biz

Tylko nie Papszun.

odpowiedz
Podolski - 06.12.2021 / 20:49, *.t-mobile.pl

@kibic z Sanoka: to będzie Spieprzun

odpowiedz
M@c - 05.12.2021 / 10:00, *.chello.pl

Dawać Włodara, odstawić Pekharta na rezerwe...

odpowiedz
MarioL - 05.12.2021 / 09:28, *.wanadoo.fr

Dla nas kiepsko,że Leczna wygrała.

odpowiedz
Szpic - 05.12.2021 / 08:50, *.chello.pl

Wydaje się że wczorajszą porażką Raków wypisał się z walki o mistrzostwo kraju. Pozostają w niej już tylko Pogoń i Lech, a Raków z Lechią powalczą o III miejsce. Trzymam kciuki za Pogoń bo widać że tam wszystko jest poukładane jak należy.

odpowiedz
Brunner - 05.12.2021 / 09:33, *.chello.pl

@Szpic: Amika będzie MP i wiadome to było już w sierpniu.

odpowiedz
Mike - 05.12.2021 / 11:06, *.orange.pl

@Brunner: Nie to my będziemy mistrzem. Ograliśmy Raków w 10-kę.:)

odpowiedz
kalosz - 06.12.2021 / 22:30, *.mm.pl

@Szpic: nie zapominajcie o radomiaku:) a wogole to jeszcze kazdy teoretycznie moze miec puchary czy mistrza,nawet Legia... do konca sezonu jeszzczewiele meczów i wszystko moze sie zdarzyc,a po za tym covid znow szaleje...

odpowiedz
Tito - 05.12.2021 / 08:02, *.chello.pl

Przykry sezon dla nas. Łatwe zwycięstwo Lecha kilka kolejek przed końcem rozgrywek. No ale wypada tylko naszym władzom podziękować. Zaprzepaszczone lata sukcesów w Europie ciągłe rozbijanie drużyny, wymiany połowy drużyny w jednym okienku i nietrafione transfery..

odpowiedz
OIF - 05.12.2021 / 03:08, *.orange.pl

Raków już "cieniuje" bo papszun zwija majdan, ale ta eklapa to jest patologia, brak słów....

odpowiedz
Ed. - 05.12.2021 / 00:50, *.mm.pl

Raczej ktoś na P....

odpowiedz
Mike - 04.12.2021 / 22:51, *.orange.pl

Ktoś z 2 na L będzie mistrzem ale nie wy:)

odpowiedz
Kozioł - 05.12.2021 / 09:04, *.t-mobile.pl

@Mike: Lechia?

odpowiedz
Mike - 05.12.2021 / 22:27, *.icpnet.pl

@Kozioł: Dokładnie :-) WIELKA LECHIA

odpowiedz
Wolfik - 04.12.2021 / 22:00, *.mm.pl

Walka o utrzymanie nabiera rumieńców. Oj, ciekawa wiosna nas czeka....

odpowiedz
Ddw - 04.12.2021 / 17:25, *.t-mobile.pl

I znów wygrała mecz i znów wygrała mecz …

odpowiedz
Krzeszczu 2.0 - 04.12.2021 / 10:25, *.16.61

Najbardziej zdolny i najperspektywiczny trener ekstraklapy dostaje kolejne (hahaha) oklapy.
Najwiekszy (bez)talent, ale tak ochoczo wystawiany na pedestialy i zachwalany. Ochy i achy. Nigdy nic nie ugral, nic nie gra, nic nie wygral (MP z Legia nie licze bo malo mial w tym wkladu) wszedzie wpyeer dool, ale i tak git najlepszy. Betonu polskiej mysli szkoleniowej ciag dalszy...

odpowiedz
Arek - 04.12.2021 / 23:46, *.tpnet.pl

@Krzeszczu 2.0: coś Ci się chyba pomyliło. Bo dziś nie grał żaden trener co zdobył mp. z Legią i mało miał w tym wkładu. Dlatego trochę nie bardzo ogarniam. Jakbyś tak rozjaśnił. Wczoraj grał Urban, ale on wygrał mecz. No chyba, że o Magierze myślałeś, to wszystko jasne. Tylko, że co by nie mówić, to akurat on miał spory wkład w tamto mistrzostwo. Bo jak przyszedł, to grać zaczęli.

odpowiedz
Daszka - 05.12.2021 / 00:53, *.chello.pl

@Arek: spodziewam się, że Kol. @Krzeszczu 2.0 w końcu wypośrodkuje, kto jest cacy, a kto be, w ramach, tzw. polskiej myśli szkoleniowej. Dopóki tego nie sprecyzuje, dopóty Jego wpisy nie będą czytelne dla przeciętnego kibica. A tak swoją drogą, jaką dużą urazę musi żywić ww. skoro tak permanentnie wyszydza krajową trenerkę? Poza siatkonogą, to chyba druga mini obsesja naszego Kolegi...

odpowiedz
Wollfik - 05.12.2021 / 21:11, *.mm.pl

@Arek: Tak, chodzi o Magierę.

odpowiedz
FANTASTIC FOOTBALL - 04.12.2021 / 02:00, *.120.27

LUBIN OGRA ŁASZKA I TAK ŁASZEK PO SMROGIEJ ....DOŁOWANIE...

odpowiedz
Dedi - 04.12.2021 / 01:37, *.plus.pl

Górnik widzę na dobre się odblokował z nami i Podolski. W przyszłym roku trzeba na maxa walczyć w pucharze Polski aby zapewnić sobie puchary bo drużyny z czuba esy naprawdę są niezłe w tym sezonie, i nawet odzyskiwując forme z Papszunem czy bez możemy tracić punkty z Pogonią czy Rakowem w rundzie wiosennej.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 05.12.2021 / 10:02, *.play-internet.pl

@Dedi: No i dlatego jesteśmy w strefie spadkowej.Po prostu kilka zespołów *dorosło" do tytulu M.P. i nawet jak byśmy grali o kilka poziomów wyżej,to nikt by nam tytułu nie podarował,jak to wcześniej bywało.

odpowiedz
Anatom - 05.12.2021 / 20:38, *.25.51

@Dedi: kolejny pajac mamraczacy cos o pucharach....jakie puchary??? eliminacje to raz. A dwa nie ma szans przejscia 4 rywali bez porazki. Wiec zadnych pucharow na 100% nie bedzie. Ogranijcie sie. Puchary sa TYLKO dla MP, czyli nie dla nas w tym sezonie.

odpowiedz
Yeti - 03.12.2021 / 09:36, *.netfala.pl

Redakcjo, kursy u buka na sobotę i niedzielę są coś nie halo ;-)

odpowiedz
Piotrek Ochota - 03.12.2021 / 09:39, *.net.pl

@Yeti: ;-)

odpowiedz