Szymon Włodarczyk - fot. Mishka / Legionisci.com

Pierwszy gol Włodarczyka w Legii

Woytek, źródło: Legionisci.com

W 73. minucie spotkania Pucharu Polski pomiędzy Motorem Lublin i Legią Warszawa bramkę zdobył Szymon Włodarczyk, dając Legii prowadzenie 2-1. Dla 18-letniego "Włodara", który na boisko wszedł w 64. minucie za Tomasa Pekharta, było to pierwsze trafienie w pierwszej drużynie Legii.

W obecnym sezonie Włodarczyk pojawiał się na murawie 3 razy - dwukrotnie w 91. minucie (mecze z Górnikiem Zabrze i Świtem Szczecin), w 78. minucie spotkania wyjazdowego z Leicester City FC.

Szymon Włodarczyk jest synem byłego napastnika Legii Piotra Włodarczyka.

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
Trampek - 02.12.2021 / 18:30, *.125.29

Jakieś fatum jest w naszej e-klapie. Pisamki dają tytuł w nagłówkach.18-to latek strzelił gola dla LEGII.Czy te pismaki mają aż tak zawężone pole widzenia.Osiemnastoletni piłkarze i młodsi zdobywają bramki nie tylko dla czołowych klubów Europy ale i dla ich reprezentacji. To,że w Polsce zawodnik w miarę ukształtowany liczy się jak ma dwadzieścia parę lat, to jest inna sprawa.Ten tok myślenia należy zmienić , / tu jest popisowa rola pismaków aby mogli dołożyć swoją " cegiełkę" w tym temacie ./ Inaczej zostaniemy w grajdołku ,w którym nasi piłkarze na arenie europejskiej /nie mówiąc o światowej/ pozostaną niedocenieni, pomimo ,że w wieku - -nastu lat poziomem piłkarskim nie odbiegali od swoich europejskich rówieśników.

odpowiedz
MarioL - 02.12.2021 / 13:25, *.wanadoo.fr

Super młody,niech idzie do przodu,ale pamiętacie ile w Legii mieliśmy dobrze zapowiadających się młodych i potem gdzieś oni zniknęli.

odpowiedz
Ator - 02.12.2021 / 12:52, *.centertel.pl

Wg przepisów ręką może wystawać za linię spalonego.Gol powinien być uznany.Wyglada na to,że nawet sędziowie nie znają przepisów albo udają,że nie znają

odpowiedz
Ator - 02.12.2021 / 12:57, *.centertel.pl

@Ator: Ręka jest to część ciała,którą wg przepisów nie można legalnie strzelić gola,a więc może wystawać za linię spalonego i nie psuje sytuacji drużyny atakującej

odpowiedz
Ju(L)ius - 02.12.2021 / 16:28, *.vectranet.pl

@Ator: A więc widocznie wystawało coś innego...

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 02.12.2021 / 12:49, *.plus.pl

Może coś z niego byc ale musi dostawać więcej szans bo jak nie to skończy jak Rosolek czy grający w tym meczu u rywali Ryczkowski.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 02.12.2021 / 11:49, *.plus.pl

Będą z niego ludzie, on i Kostorz mają talent jak Niezgoda.

odpowiedz
Juri - 02.12.2021 / 11:39, *.centertel.pl

Brawo Włodar,strzelaj jak najwięcej.

odpowiedz
SPARTAK BILET - 02.12.2021 / 10:17, *.play-internet.pl

Odstąpię bilet na Spartaka, Żyleta, cena nominalna 65 zł.
E mail

etoo83@poczta.fm

odpowiedz
Yeti - 02.12.2021 / 09:43, *.netfala.pl

Młody Włodar zrobił więcej w pół godziny niż Pekhart i Emreli razem wzięci. Drugi gol o mały włos byłby zaliczony, tam chyba ręka tylko była przed linią spalonego, a ręka nie powinna się liczyć. Tak czy inaczej dobra zmiana. Powinien dostawać więcej szans. Może rośnie nam drugi Lewandowski? ;-)

odpowiedz
Ju(L)ius - 02.12.2021 / 10:28, *.vectranet.pl

@Yeti: Mało tego!!! Włodar zrobił więcej w pół godziny niż Pekhart z Martinsem przez ostatnie cztery miesiące!! Teraz tylko bez hurraoptymizmu, niech pracuje i w Dupoklasie, w której i tak będzie ciężko coś ugrać, może spokojnie się ogrywać przez resztę sezonu...

odpowiedz
Ryj - 02.12.2021 / 11:37, *.47.5

@Yeti: Ręka wpływa na balans całego ciała, więc powinna się liczyć. Spróbuj na przykład wyskoczyć w górę, skoczyć w dal lub zrobić piruet w powietrzu bez ruchu rąk.

odpowiedz
grzesiek - 02.12.2021 / 08:23, *.centertel.pl

Chcialbym zeby Polacy byli lelsi od zagranicznych pilkarzy sle niestety obecnie nie bedzie to mozliwe. Przez jakies 5-10 lat beda gorsi od wietesek żyrów itd